Acuvue Oasys for Astigmatism (6 šošoviek)

Poštovné ZADARMO
attributesPrimary

Piatok 19.7.

cleaner
blank
Cena za položku
24.89 €
Acuvue Oasys for Astigmatism (6 šošoviek) - Torické kontaktné šošovky
Hodnotené 123 x

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism

Nové tórické silikón-hydrogélové kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism spoločnosti Johnson & Johnson nadväzujú na tradíciu Acuvue Advance for Astigmatism (pre prechod z Acuvue Advance for Astigmatism na Acuvue Oasys for Astigmatism nie je potrebná návšteva očného špecialistu). 

Acuvue Oasys for Astigmatism sa vyznačujú vysokou priepustnosťou pre kyslík a perfektnou stabilizáciou na oku vďaka technológii Accelerated Stabilisation Design (ASD), ktorá využíva žmurkanie k udržaniu cylindrickej korekcie na správnom mieste. Šošovky sú vyrobené z rovnakého pre kyslík vysoko priepustného a zároveň veľmi zmáčanlivého materiálu ako aj ich sférická verzia Acuvue Oasys – SENOFILCON B – s obsahom vody 38 % a sú tiež vybavené zvlhčujúcou technológiou HYDRACLEAR, UV filtrom pohlcujúcim viac ako 95 % UV-A a 99 % UV-B.

Acuvue Oasys for Astigmatism sú určené pre 14denný cyklus nosenia s každodenným vynímaním z oka a následnou dezinfekciou, alebo, po dohode s vašim očným špecialistom, k trvalému noseniu po dobu až sedem dní a šesť nocí.

Vlastnosti

Výrobcovia: Johnson and Johnson
Priemer (DIA): 14.50
Zakrivenie (BC): 8.60
Veľkosť balenia: 6 šošoviek
Priepustnosť O2: 129 Dk/t
Ako často meniť: 14 dní
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Množstvo vody: 38%
Cylindr: od -0.75 do -2.75
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Materiál: Senofilcon A
Spanie so šošovkami: Áno
UV filter: Áno

TopVue Premium for Astigmatism (6 šošoviek)

Najlepšia alternatíva!

Torické šošovky TopVue Premium for Astigmatism sa vyznačujú extrémnou priedušnosťou a vysokým obsahom vody.

Cena: 23.47 €
Ušetríte: 1.42 €

Komentáre

Pridať komentár

  • Linda

    Na šošovky od Johnsona nedám dopustiť, predtým som nosila astigmatické Advanced a teraz tieto, tu majú vždy moje parametre, takže nemusím dlho čakať a šošovky mám za pár dní doma.

  • Eva Fibiová

    Dobrý deň Chcela by som objednať kontaktné šošovky,ale tie parametre čo ja potrebujem,tabuľka neudáva . Potrebovala by som pravé oko PWR +0,25,cyl.-0,25, axis 180,bc8,9 ,dia14,5 Poprosím Vás o radu nakoľko mám záujem o šošovky . S pozdravom Eva Fibiová

  • info@sosovky-online.sk

    Dobrý deň, najlepšie je prvýkrát si nechať objednať šošovky u lekára, ten Vám najlepšie vyberie a vyskúša, ktoré by Vám mohli vyhovovať. Podľa krabičky si potom už ľahko budete môcť objednávať šošovky, ktoré Vám budú dobré.

Acuvue Oasys for Astigmatism (6 šošoviek)

Acuvue Oasys for Astigmatism (6 šošoviek)

Acuvue Oasys for Astigmatism (6 šošoviek)

24.89 €

Skladom > 1000 ks