Acuvue Oasys (6 šošoviek) + roztok Laim Care 400 ml

cleaner
Acuvue Oasys (6 šošoviek)
cleaner

Pondelok 22.7.

cleaner
Roztok Laim Care 400 ml
cleaner

Pondelok 22.7.

blank
Cena za položku
28.89 €
Ušetríte 2.50 €
28.89 €

Cena dopravy:

Slovenská pošta
GLS Slovakia
Osobný odber 
2.50 €
2.99 €
0.70 €
Acuvue Oasys (6 šošoviek) + roztok Laim Care 400 ml - Výhodný balíček
Hodnotené 200 x

Balíček šošovky + roztok za výhodnú cenu

Šošovky Acuvue Oasys s technológiou Hydraclear Plus

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys sú novou generáciou 14 denných kontaktných šošoviek vyrábaných spoločnosťou Johnson and Johnson pre náročných zákazníkov. Boli predstavené ako nástupca prvých silikón-hydrogélových šošoviek na trhu – Acuvue Advance, ktorým predchádzali tradičné kvalitné a doteraz veľmi obľúbené Acuvue 2.

Nová zvlhčujúca technológia a nový materiál

Acuvue Oasys pracujú s novou zvlhčujúcou technológiou HYDRACLEAR® Plus4, ktorá udržuje šošovky zmáčanlivé v najvyššej možnej miere po celý deň a taktiež znižuje tvorbu bielkovinových usadenín. Nový silikón-hydrogélový materiál Senofilcon A priniesol vynikajúcu priepustnosť pre kyslík dosahujúcu hodnoty 147 Dk/t u nového páru.

Kvalitné šošovky pre náročných užívateľov

Šošovky Acuvue Oasys sú veľmi vhodné aj pre citlivé a namáhané oči. Výrobcom sú doporučené aj k užívaniu v režime predĺženého nosenia po dobu 7 dní a 6 nocí s následnou výmenou za nový pár (použitý pár sa nedá použiť znova). Tento spôsob nosenia je však nutné vopred konzultovať s očným špecialistom (optik alebo očný lekár). Podotýkame, že sa názory na tento spôsob užívania kontaktných šošoviek líšia aj medzi odborníkmi.
Oasys sú ideálnou voľbou pre užívateľov, ktorí trpia pocitom suchého oka a pre tých, ktorí trávia viac hodín denne pred monitorom alebo v klimatizovaných priestoroch.

Komentáre

Pridať komentár

  • Mala som na skúšku tieto šošovky, a vyhovovali mi podstatne viac, ako iná značka (PureVision), ktoré mi odporúčala moja očná lekárka. Ale to je môj názor a moja skúsenosť. Odteraz používam len tieto...

  • používam ich dlhodobo

  • Trpim syndromom sucheho oka a pracujem v klimatizovanom pracovisku, nemam cas na spravny pitny rezim,a zakrivenie potrebujem 8,9 co je veľmi tazke najst preto som sa rozhodla vyskusat tieto kontaktne sosovky a zatial som spokojna.

  • prehladna stranka, rychle objednanie a dodanie, platba na mieste prebrania tovaru

Acuvue Oasys (6 šošoviek) + roztok Laim Care 400 ml

Acuvue Oasys (6 šošoviek) + roztok Laim Care 400 ml

Acuvue Oasys (6 šošoviek) + roztok Laim Care 400 ml

28.89 €

Skladom > 1000 ks