Air Optix Aqua (3 šošovky)

Poštovné ZADARMO
attributesPrimary

Piatok 19.7.

cleaner
blank
Cena za položku
12.39 €
Air Optix Aqua (3 šošovky) - Mesačné kontaktné šošovky
Hodnotené 153 x

Cena: 32,37 €
Ušetríte: 2 €
Cena dopravy: Zadarmo

Kontaktné šošovky Air Optix Aqua

Air Optix Aqua u nás nájdete aj v balení po 6 šošovkách.

Pre kontaktné šošovky Air Optix Aqua vyrábané spoločnosťou Alcon je charakteristická predovšetkým vysoká priepustnosť kyslíka, čo umožňuje aj príležitostné prespávanie so šošovkami. Air Optix Aqua sú mesačné kontaktné šošovky určené na denné nosenie. Použitý silikón-hydrogélový materiál zabezpečuje až 5-krát vyššiu priepustnosť kyslíka než u bežných hydrogélových materiálov. Tento typ silikón-hydrogélu robí zo šošoviek Air Optix Aqua jedny z najpohodlnejších a najšetrnejších kontaktných šošoviek na trhu. Air Optix Aqua zaručujú maximálne pohodlie po celý deň.

Vlastnosti

Výrobcovia: Alcon
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 3 šošovky
Priepustnosť O2: 138 Dk/t
Ako často meniť: 30 dní
Exspirácia: 32 mesiacov a viac
Množstvo vody: 33%
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Lotrafilcon B
UV filter: Nie
Spanie so šošovkami: Áno

TopVue Air (6 šošoviek)

Najlepšia alternatíva!

Šošovky TopVue Air sa vyznačujú extrémnou priedušnosťou a vysokým obsahom vody. Nová technológia výroby je zárukou vysokého komfortu.

Cena: 17.27 €

Komentáre

Pridať komentár

  • Henrieta Jonek

    Super šošovky! Dnes mi prišli :) prechádzala som z Alcon Day&Night (vadil mi priemer 13.8) na Aqua (DIA 14.2). Menila som priemer aj zakryvenie (na jednom) a je to raj v oku. Super rychle dodania a komunikácia. Ďakujem

  • Dlhodobý zákazník

    Tieto šošovky sú posledné 2 roky chybné. Jedna mi na oku doslova lietala, nedržala, iná zasa po 2 týždňovom nosení v oku začala prekážať. Niektorá hneď po otvorení a nasadení rezala. Ak si tento typ zakúpim u svojho dlhoročného optika, nemám problém, samozrejme zaplatím viac. S reklamáciou neuspejete, akurát vám vrátia polovicu peňazí... Škoda, lebo 2 roky som nemal s týmto e-shopom problém. To isté sa mi stávalo, aj keď som si zakúpil Air Optix plus HydraGlyde!

  • info@sosovky-online.sk

    Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Čočky je samozřejmě možné reklamovat. Do optik a kamenných prodejen jsou kontaktní čočky dodávány stejnými dodavateli jako do eshopů. Pokud máte s čočkami problém, můžete vyzkoušet jinou značku kontaktních čoček, nebo zvolit jinou periodu výměny čoček. Nemáme informace o tom, že by výrobce jakkoli změnil způsob výroby, nebo podnikl jiné kroky, které by mohly způsobit změny v pohodlí při nošení u dlouholetých nositelů. Pokud budete mít jakýkoli další dotaz či podnět, kontaktujte nás. Přejeme hezký den.

Air Optix Aqua (3 šošovky)

Air Optix Aqua (3 šošovky)

Air Optix Aqua (3 šošovky)

12.39 €

Skladom > 100 ks