Artelac TripleAction 10 ml

attributesPrimary

Pondelok 22.7.

blank
Cena za položku
9.89 €

Cena dopravy:

Slovenská pošta
GLS Slovakia
Osobný odber 
2.50 €
2.99 €
0.70 €
Artelac TripleAction 10 ml
Hodnotené 10 x

Očné kvapky Artelac TripleAction 10 ml

Zvlhčujúce očné kvapky Artelac TripleAction od Bausch and Lomb predstavujú účinné riešenie pre osoby, ktoré trápia vážnějšie prejavy syndrómu suchého oka. Kvapky veľmi rýchlo a na dlhú dobu uľavia od nepríjemného pocitu svrbenia, pálenia a iného podráždenia. Pôsobia pozitívne na všetky tri vrstvy slzného filmu.

Obsah hyaluronátu sodného

Hyaluronát sodný sa v ľudskom organizme vyskytuje prirodzene, a tak veľmi dobre napodobňuje prirodzené prostredie oka, takže kvapky poskytujú rýchlu a dlhotrvajúcu úľavu. Očné kvapky Artelac TripleAction obsahujú kyselinu hyalurónovú (2,4 mg/ml).

Kvapky pre citlivé oči

Zloženie kvapiek je šetrné aj pre veľmi citlivé oči a kvapky navyše neobsahujú konzervanty. Apklikácia je vďaka novému dizajnu vaničky veľmi jednoduchá a príjemná.

Zloženie:
- lipidová zložka – triglyceridy so stredne dlhým reťazcom,
- hyaluronát sodný – 2,4 mg/ml,
- karbomér,
- glycerol.

Dávkovanie
Kvapky možno používat ľubovoľne počas dňa – pri nepríjemných pocitoch stačí kvapnúť jednu kvapku. Vzhľadom na to, že kvapky neobsahujú konzervanty, ich treba spotrebovať do 6 mesiacov od prvého otvorenia a použitia.

Čo dráždi vaše oči?

Podráždenie môže byť spôsobené genetickými predpokladmi, napríklad alergiou či syndrómom suchých očí. Avšak existuje aj mnoho vonkajších vplyvov, ktoré oči dráždia. Nepohodlie môže byť spôsobené častým a dlhodobým sledovaním digitálnych zariadení (monitora, televízora, mobilného telefónu…), pobytom v pretopených a klimatizovaných priestoroch, vplyvom mrazu a vetra a tiež dymom.

Vlastnosti

Výrobcovia: Bausch and Lomb
Obsah: 10 ml
Použiteľnosť po otvorení: 6 mesiacov
Exspirácia: 6 mesiacov a viac
Hyaluronát sodný: Áno

Komentáre


Artelac TripleAction 10 ml

Artelac TripleAction 10 ml

Artelac TripleAction 10 ml

9.89 €

Skladom > 50 ks