Avaira (3 šošovky)

Garancia 365
attributesPrimary

1 ks Streda 29.5.

cleaner
blank
Cena za položku
13.49 €

Cena dopravy:

Slovenská pošta
GLS Slovakia
Osobný odber 
2.50 €
2.90 €
0.70 €
Avaira (3 šošovky) - Contact lenses
Hodnotené 149 x

Avaira – vysoká kvalita za rozumnú cenu

Kontaktné šošovky Avaira ponúkame tiež v balení po 6 kusoch.

Kontaktné šošovky Avaira sú najnovším výrobkom spoločnosti CooperVision. Šošovky Avaira sú veľmi pokročilou značkou, nakoľko sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu Enfilcon A . Jedná sa o veľmi mäkký a pružný materiál so schopnosťou viazať v sebe stabilný objem vody. Kombinácia oboch robí z šošoviek Avaira veľmi pohodlné kontaktné šošovky pre korekciu na blízko i do diaľky.

Technológia AQUAFORM

Ďalšou prednosťou je technológia AQUAFORM, vďaka ktorej sa dosiahne veľmi zaujímavého pomeru obsahu vody (46%) a vysokej priepustnosti pre kyslík (125 Dk / t). Práve táto relácia predstavovala zatiaľ u všetkých ostatných typov šošoviek na trhu najväčší problém. Ako dosiahnuť vysokej priepustnosti pre kyslík a súčasne v materiáli udržať čo najviac vody, aby boli šošovky mäkké. Výsledky klinických štúdií vykonaných spoločnosťou Coopervision dokázali, že v tomto smere dokázala technológia Aquaform viacej ako ostatné.

Vyvážená optika a ďalšie výhody

Vďaka veľmi kvalitnej optickej konštrukcii s asférickým dizajnom sú kontaktné šošovky Avaira veľmi vhodné aj pre korekcie slabších hodnôt astigmatizmu a začínajúcej vetchozrakosti. Jej optika umožňuje kvalitné videnie aj za zhoršených svetelných podmienok. Vďaka viackrivkovej zadnej ploche sa šošovky Avaira perfektne prispôsobujú povrchu rohovky väčšiny nositeľov. Avaira obsahuje UV filter a manipulačné zafarbenie .

Vlastnosti

Výrobcovia: CooperVision
Zakrivenie (BC): 8.50, 8.40
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 3 šošovky
Priepustnosť O2: 125 Dk/t
Ako často meniť: 14 dní
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Množstvo vody: 46%
Materiál: Enfilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Spanie so šošovkami: Nie
UV filter: Áno

TopVue Premium (6 šošoviek)

Najlepšia alternatíva!

Šošovky TopVue Premium sú extrémne pohodlné a vytvorené špeciálne pre citlivé oči – stali sa preto rýchlo našimi najpredávanejšími 14 dňovými šošovkami.

Cena: 16.57 €

Komentáre


Avaira (3 šošovky)

Avaira (3 šošovky)

Avaira (3 šošovky)

13.49 €

Hlavný sklad: 1 ks.