Biofinity Multifocal (3 šošovky)

Poštovné ZADARMO
attributesPrimary

1 ks Streda 21.11.

cleaner
blank
Cena za položku
26.69 €
Biofinity Multifocal (3 šošovky) - Multifokálne kontaktné šošovky
Hodnotené 148 x

Mesačné kontaktné šošovky Biofinity Multifocal sú určené nositeľom šošoviek trpiacim presbyopiou, respektíve stareckou slabozrakosťou.

Technológia Aquaform® Comfort Science™

Vďaka tejto technológii si Biofinity Multifocal udržiavajú vysokú vlhkosť a pôsobia proti vysychaniu očí, ktoré s vekom prichádza. Šošovky navyše zostávajú vlhké aj bez zvlhčujúcich kvapiek, čím samy o sebe minimalizujú dehydratáciu.

Presbyopia

Chyba zraku, ktorá spôsobuje ťažkosti so zaostrením na blízke predmety, napríklad na noviny, alebo nejasné videnie pri slabom svetle. So šošovkami Biofinity Multifocal uvidíte ostro na blízko aj na diaľku – jednoducho na všetky vzdialenosti, a to bez kompromisu medzi pohodlím a kvalitou obrazu.

Technológia Balanced Progressive™

Základným parametrom kvalitných viacohniskových kontaktných šošoviek je ostrý zrak na všetky vzdialenosti. Technológia vyvinutá spoločnosťou CooperVision uplatňuje dve rôzne optické konštrukcie, ktoré sú zárukou výnimočne ostrého videnia.

Hodnotenie pacientov

V porovnaní so šošovkami PureVision Multi-Focal sa šošovky Biofinity Multifocal oveľa pohodlnejšie vkladajú, nosia aj vyberajú. Podľa pacientov tieto šošovky zároveň ponúkajú lepšie videnie na blízko i na vzdialenosť paže – v porovnaní so šošovkami Air Optix Aqua Multifocal.

Vlastnosti

Dioptria: od -10.00 do +6.00
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Ako často meniť: 30 dní
Vyrobené z: Comfilcon A
Spanie so šošovkami: áno
Množstvo vody: 48%
Priepustnosť kyslíka: 142 Dk/t
Priemer: 14.0
Obsah balenia: 3 šošovky
Výrobca: CooperVision
Zakrivenie: 8.6

TopVue Air Multifocal (3 šošovky)

Najlepšia alternatíva!

Inovatívne silikón-hydrogélové šošovky TopVue Air Multifocal sa vyznačujú extrémnou priedušnosťou a vysokým obsahom vody.

Cena: 18.99 €
Ušetríte: 7.70 €

Komentáre


Biofinity Multifocal (3 šošovky)

Biofinity Multifocal (3 šošovky)

Biofinity Multifocal (3 šošovky)

26.69 €

Skladom > 900 ks