Biotrue ONEday (30 šošoviek)

Akcia
Garancia 365
attributesPrimary

Pondelok 27.5.

cleaner
blank
Cena za položku
16.69 €
16.69 € 19.69 €

Cena dopravy:

Slovenská pošta
GLS Slovakia
Osobný odber 
2.50 €
2.90 €
0.70 €
Biotrue ONEday (30 šošoviek) - Jednodenné kontaktné šošovky
Hodnotené 153 x

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday

Biotrue ONEday patria medzi jednodenné kontaktné šošovky spoločnosti Bausch and Lomb. Sú inšpirované vnútorným prostredím ľudského oka a navrhnuté tak, aby napodobňovali jeho prirodzené vlastnosti. Vďaka tomu poskytujú nositeľom celodenný komfort a dostatočnú hydratáciu potrebnú pre správne okysličenie rohovky.

HyperGel

Na vytvorenie šošoviek Biotrue ONEday bol použitý hypergélový materiál, ktorý v sebe spája vlastnosti klasického hydrogélu a silikón-hydrogélu. Výsledkom je vysoký obsah vody a veľká priepustnosť kyslíka. Technológia hypergélu pracuje na báze aktívnych zložiek obsiahnutých vo vrchnej vrstve materiálu šošovky. Tieto látky sa potom podieľajú na vytvorení lipidovej vrstvy, vďaka ktorej dochádza len k minimálnej dehydratácii šošoviek. Tie potom zostávajú príjemne vlhké a zachovávajú si vynikajúce optické vlastnosti po celú dobu, odkedy sú nasadené. Obsah vody týchto šošoviek je 78 %, čo je množstvo porovnateľné s množstvom vody obsiahnutej v rohovke.

UV filter

Súčasťou Biotrue ONEday je tiež UV filter, ktorý absorbuje časť škodlivého UVA a UVB žiarenia. Treba podotknúť, že kontaktné šošovky vybavené UV filtrom nemajú byť chápané ako plnohodnotná náhrada slnečných okuliarov. Kontaktná šošovka nepokrýva celú plochu oka, ale iba jeho časť. Neexistujú žiadne klinické štúdie, ktorá by dokazovali, že nosenie kontaktných šošoviek s UV filtrom znižuje riziko výskytu očných chorôb.

Vlastnosti

Výrobcovia: Bausch and Lomb
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť: 1 deň
Exspirácia: 32 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 42 Dk/t
Množstvo vody: 78%
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Materiál: Nesofilcon A
Spanie so šošovkami: Nie
UV filter: Áno

TopVue Elite+ (30 šošoviek)

TopVue Elite+ (30 šošoviek)

Najnovšia generácia hydrogélových jednodenných šošoviek, zaručujúca vysoký stupeň pohodlia. Obsahujú UV filter, ktorý chráni Vaše oči.

Cena: 14.29 €
Ušetríte: 2.40 €

Komentáre


Biotrue ONEday (30 šošoviek)

Biotrue ONEday (30 šošoviek)

Biotrue ONEday (30 šošoviek)

16.69 €

Skladom > 1000 ks