Biotrue ONEday for Presbyopia (30 šošoviek)

Garancia 365
attributesPrimary

1 ks do týždňa

cleaner
blank
Cena za položku
36.69 €

Cena dopravy:

Slovenská pošta
GLS Slovakia
Osobný odber 
2.50 €
2.90 €
0.70 €
Biotrue ONEday for Presbyopia (30 šošoviek) - Multifokálne kontaktné šošovky
Hodnotené 22 x

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia

Biotrue ONEday for Presbyopia sú multifokálne kontaktné šošovky od výrobcu Bausch and Lomb navrhnuté na riešenie zrakových problémov spôsobených presbyopiou. Presbyopia, alebo starecká slabozrakosť, je chyba zraku vznikajúca ako prirodzený dôsledok starnutia ľudského organizmu a začína sa prejavovať okolo štyridsiateho roku života. Presbyopia je definovaná zhoršujúcou sa schopnosťou zaostriť na blízke predmety.

Dizajn 3 optických zón

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia prinášajú efektívne riešenie korekcie zraku na všetky vzdialenosti. Ich špeciálny trojzónový dizajn využíva prirodzené vlastnosti oka pri zaostrovaní na ďaleké a blízke predmety, ale aj na predmety ležiace v strednej vzdialenosti. Jednotlivé optické zóny sú situované v sústredných kruhoch, pričom najvnútornejší kruh zaisťuje jasný pohľad na blízke predmety a vonkajší kruh na predmety vzdialené.

Vysoký obsah vody – pohodlné nosenie

Na vytvorenie šošoviek Biotrue ONEday bol použitý hypergélový materiál, ktorý v sebe spája vlastnosti klasického hydrogélu a silikón-hydrogélu. Výsledkom je vysoký obsah vody a veľká priepustnosť kyslíka. Technológia hypergélu pracuje na báze aktívnych zložiek obsiahnutých vo vrchnej vrstve materiálu šošovky. Tieto látky sa potom podieľajú na vytvorení lipidovej vrstvy, vďaka ktorej dochádza len k minimálnej dehydratácii šošoviek. Tie potom zostávajú príjemne vlhké a zachovávajú si vynikajúce optické vlastnosti po celú dobu, odkedy sú nasadené. Obsah vody týchto šošoviek je 78 %, čo je množstvo porovnateľné s množstvom vody obsiahnutej v rohovke.

Ochrana proti škodlivému žiareniu

Súčasťou Biotrue ONEday je tiež UV filter, ktorý absorbuje časť škodlivého UVA a UVB žiarenia. Treba podotknúť, že kontaktné šošovky vybavené UV filtrom nemajú byť chápané ako plnohodnotná náhrada slnečných okuliarov. Kontaktná šošovka nepokrýva celú plochu oka, ale iba jeho časť. Najlepšie je teda kombinovať kontaktné šošovky s UV flitrom so slnečnými okuliarmi.

Vlastnosti

Výrobcovia: Bausch and Lomb
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť: 1 deň
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 42 Dk/t
Množstvo vody: 78%
Dioptrie: od -9.00 do +6.50
Add power: High (+1.75 - +2.50), Low (+0.75 - +1.50)
Materiál: Nesofilcon A
Spanie so šošovkami: Nie
UV filter: Áno

Očný sprej LAIM Moisture 15 ml

Pohodlnejšia obdoba klasických očných kvapiek. Podporuje lubrikáciu očí a očných viečok, čím zvyšuje komfortnosť užívania kontaktných šošoviek.

Cena: 15.30 €

Komentáre


Biotrue ONEday for Presbyopia (30 šošoviek)

Biotrue ONEday for Presbyopia (30 šošoviek)

Biotrue ONEday for Presbyopia (30 šošoviek)

36.69 €

Skladom > 1000 ks