Clariti 1 day (90 šošoviek)

Poštovné ZADARMO
attributesPrimary

Piatok 19.7.

cleaner
blank
Cena za položku
53.69 €
Clariti 1 day (90 šošoviek) - Jednodenné kontaktné šošovky
Hodnotené 16 x

Popis šošoviek Clariti 1 day

Tieto jednodenné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky od spoločnosti CooperVision sú určené pre korekciu krátkozrakosti a ďalekozrakosti. Clariti 1 day ponúkajú široké dioptrické rozpätie a ich priedušný materiál a technológia WetLoc umožňujú celodenné pohodlné nosenie v každej situácii. Tu sú šošovky k dispozícii v balení 90 kusov kontaktných šošoviek.
Prejsť na menšie 30 kusové balenie Clarity 1 day.

Priedušný silikón-hydrogél

Clariti 1 day sú vyrobené z materiálu Somofilcon A, ktorý sa radí do skupiny silikón-hydrogélových materiálov. Materiál tohto typu poskytne očiam dostatočný prísun kyslíka a zároveň šošovky obsahujú príjemný podiel vody pre pohodlné nosenie. K celodennému pohodliu počas nosenia prispieva veľkým dielom aj technológia WetLoc. Táto technológia sa stará o to, aby vo vnútri zabudovaná vlhkosť bola rovnomerne rozptýlená na povrchu šošovky Clariti 1 day, ktorý tak zostane neustále vlhký a tým pádom pre oko príjemný.

Kontaktné šošovky Clariti 1 day majú UVA a UVB filter, ktorý pohlcuje veľkú časť škodlivého žiarenia. Aj tak ale nesmiete zabúdať na celkovú ochranu očí pomocou slnečných okuliarov. 

Rodina šošoviek Clariti 1 day

CooperVision uviedol Clariti 1 day ako ucelenú rodinu kontaktných šošoviek, ktorá ponúka produkty pre korekciu krátkozrakosti a ďalekozrakosti – Clariti 1 day, astigmatizmu – Clariti 1 day a presbyopie- Calriti 1 day.

Vlastnosti

Výrobcovia: CooperVision
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.10
Veľkosť balenia: 90 šošoviek
Ako často meniť: 1 deň
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Množstvo vody: 56%
Priepustnosť O2: 86 Dk/t
Dioptrie: od -10.00 do +8.00
Spanie so šošovkami: Nie
Materiál: Somofilcon A
UV filter: Áno

TopVue Elite+ (90 šošoviek)

TopVue Elite+ (90 šošoviek)

Najnovšia generácia hydrogélových jednodenných šošoviek, zaručujúca vysoký stupeň pohodlia. Obsahujú UV filter, ktorý chráni Vaše oči.

Cena: 39.89 €
Ušetríte: 13.80 €

Komentáre


Clariti 1 day (90 šošoviek)

Clariti 1 day (90 šošoviek)

Clariti 1 day (90 šošoviek)

53.69 €

Skladom > 100 ks