Clariti 1 day Toric (30 šošovky)

Poštovné ZADARMO
attributesPrimary

Štvrtok 18.7.

cleaner
blank
Cena za položku
26.39 €
Clariti 1 day Toric (30 šošovky) - Torické kontaktné šošovky
Hodnotené 8 x

Popis šošoviek Clariti 1 day Toric

Clariti 1 day Toric sú silikón-hydrogélové kontaktné šošovky s každodennou výmenou. Tieto jednodňové šošovky sú určené pre korekciu astigmatizmu a ponúkajú širokú škálu kombinácií parametrov sférických dioptrií, cylindrických dioptrií a osi. Clariti 1 day Toric majú priedušný materiál, ktorý zásobuje oči dostatočným množstvom kyslíka. Materiál s technológiou WetLoc vám poskytne celodenné pohodlné a zdravé nosenie v každej situácii. Šošovky sú dostupné v balení po 30 kusoch.

Priedušný silikón-hydrogél

Clariti 1 day sú vyrobené z materiálu Somofilcon A, ktorý sa radí do skupiny silikón-hydrogélových materiálov. Materiál tohto typu poskytne očiam dostatočný prísun kyslíka a zároveň šošovky obsahujú príjemný podiel vody pre pohodlné nosenie. K celodennému pohodliu počas nosenia prispieva veľkým dielom aj technológia WetLoc. Táto technológia sa stará o to, aby vo vnútri zabudovaná vlhkosť bola rovnomerne rozptýlená na povrch šošovky Clariti 1 day, ktorý tak zostane neustále vlhký a tým pádom pre oko príjemný.

Kontaktné šošovky Clariti 1 day majú UVA a UVB filter, ktorý pohlcuje veľkú časť škodlivého žiarenia. Aj tak ale nesmiete zabúdať na celkovú ochranu očí pomocou slnečných okuliarov. 

Korekcia astigmatizmu

Astigmatizmus je spôsobený nerovnosťami na rohovke. Ľudia trpiaci touto poruchou sa často sťažujú na bolesti hlavy a niekedy aj závrate. Pre korekciu je potrebných viac parametrov a je teda nutné, aby všetky perfektne sedeli. Astigmatizmus sa napravuje cylindrickou dioptriou osou, a pretože je porucha často spojená s krátkozrakosťou alebo ďalekozrakosťou, tak aj sférickú dioptriu.

Rodina šošoviek Clariti 1 day

CooperVision uviedol Clariti 1 day ako ucelenú rodinu kontaktných šošoviek, ktorá ponúka produkty pre korekciu krátkozrakosti a ďalekozrakosti – Clariti 1 day, astigmatizmu – Clariti 1 day a presbyopie – Calriti 1 day.

Vlastnosti

Výrobcovia: CooperVision
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.30
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť: 1 deň
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Množstvo vody: 56%
Priepustnosť O2: 57 Dk/t
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -9.00 do +4.00
Spanie so šošovkami: Nie
Materiál: Somofilcon A
UV filter: Áno

Komentáre


Clariti 1 day Toric (30 šošovky)

Clariti 1 day Toric (30 šošovky)

Clariti 1 day Toric (30 šošovky)

26.39 €

Skladom > 700 ks