ColourVUE - 3 Tones (2 šošovky)

Produkt nie je dostupný

Farebné kontaktné šošovky 3 Tones

Obľúbené farebné hydrogelové kontaktné šošovky 3 Tones od spoločnosti Maxvue Vision.

Tieto kontaktné šošovky vám výrazne prekryjú pôvodnú farbu dúhovky. Sú určené k občasnému i každodennému nosenie s 3-mesačnou výmenou. Šošovky je potrebné pred spaním vyňať a cez noc uložiť do roztoku.

Pozn. Výroba ColourVUE – 3 Tones – Aqua bola ukončená, skladové zásoby vypredané.

Vlastnosti

Výrobcovia: Maxvue Vision
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.00
Veľkosť balenia: 2 šošovky
Dioptrie: 0
Priepustnosť O2: 22 Dk/t
Exspirácia: 32 mesiacov a viac
Množstvo vody: 45%
Ako často meniť: 90 dní
Materiál: Hydrogel Terpolymer
Spanie so šošovkami: Nie
UV filter: Nie

Komentáre

Pridať komentár

  • Eva Jarošová

    Srdečne zdravím, rada by som si u vás objednala modré farebné dioptrické šošovky. Problém je, že nemáte moje dioptrie: +3.25 +3.50 zakrivenie 8.9

  • info@sosovky-online.sk

    Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. U barevných kontaktních čoček je bohužel výběr parametrů velmi omezený. Pro dioptrie +3,25 a +3,50 Vám můžeme nabídnout pouze barevné čočky s průměrem 8,60 – například TopVue Color denné, Air Optix Colors a FreshLook Dimensions. Oko by mělo tolerovat rozdíl do 0,20 a nedokážeme tedy říci, zda je pro Vás průměr čoček 8,60 vhodný. I když by Vám čočky pocitově seděly, nemusí být čočka svým zakřivením pro oko vhodná a její pohyb na oku není takový, jaký by měl být. To znamená, že nebude docházet ke správné výměně slzného filmu pod čočkou a při dlouhodobém nošení by to mohlo znamenat nepříjemné potíže. Doporučujeme Vám proto konzultaci s kontaktologem, který Vám poradí lépe díky osobnímu kontaktu a možnosti oko prohlédnout. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

ColourVUE - 3 Tones (2 šošovky)

ColourVUE - 3 Tones (2 šošovky)

ColourVUE - 3 Tones (2 šošovky)

12.29 €

Hlavný sklad: 0 ks.