ColourVUE Crazy Lens - Red Screen - nedioptrické (2 čočky)

Poštovné ZADARMO
attributesPrimary

Štvrtok 18.7.

blank
Cena za položku
14.19 €
ColourVUE Crazy Lens - Red Screen - nedioptrické (2 čočky)
Hodnotené 112 x

ColourVUE Crazy Lens – Red Screen – nedioptrické

Extra bláznivé červené farebné šošovky, ktoré prekrývajú aj zreničku. Motív šošoviek nie je jednoliaty. Na šošovkách je vzorka, ktorá pripomína sieť. Šošovka je červeno-čierna a vďaka zvláštnemu dizajnu sa môžete premeniť napríklad v mimozemšťana alebo nejaký zákerný, obrí a obtiažny hmyz. Určite budete kreatívny a počas roka vymyslíte celú radu perfektných kostýmov, ku ktorým sa vám budú farebné červené šošovky hodiť.
Pretože červené šošovky ColourVUE Crazy Red Screen prekrývajú dúhovku aj zreničku, používajte ich radšej len na večierky a kostýmové párty. Šošovky nie sú vhodné pre činnosti, pri ktorých potrebujete mať perfektne ostrý a jasný zrak. Farba zakrývajúca zreničku môže kvalitu videnia ovplyvniť.

O farebných šošovkách ColourVUE Crazy Lens

Tieto krycie kontaktné šošovky vyrába spoločnosť MaxVUE Vision. ColourVUE Carazo Lens sú ročné farebné šošovky bez dioptrie , ktoré vás ohromia nielen svojim výrazným motívom, ale tiež perfektnou krycou schopnosťou. Úplne a dokonale prekryjú vašu prirodzenú farbu očí.

Starostlivosť o ColourVUE Crazy Lens

Aby vám šošovky vydržali skutočne celých 365 dní a nosenie bolo vždy pohodlné a príjemné, nikdy v šošovkách neprespávajte a pri ich čistení buďte skutočne dôslední a svedomití. Pre starostlivosť o šošovky ColourVUE Crazy Lens budete potrebovať viacúčelový roztok a puzdro na čistenie šošoviek. Ak šošovky nebudete viac dní po sebe nosiť, nikdy ich nenechávajte v rovnakej dávke roztoku viac ako 5 dní. Po uplynutí 5 dní zopakujte proces čistenia a šošovky uložte do novej dávky roztoku. Počas roka životnosti šošoviek nezabúdajte tiež na výmenu puzdra na čistenie – meňte púzdro najdlhšie každé 3 mesiace.

A teraz už si hlavne užívajte nosenie!

Vlastnosti

Farba šošoviek: Červená, Špeciálna
Výrobcovia: Maxvue Vision
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.00
Veľkosť balenia: 2 šošovky
Dioptrie: 0
Priepustnosť O2: 22 Dk/t
Exspirácia: 32 mesiacov a viac
Ako často meniť: 365 dní
Množstvo vody: 45%
Materiál: Hydrogel Terpolymer
Spanie so šošovkami: Nie
UV filter: Nie

Komentáre


ColourVUE Crazy Lens - Red Screen - nedioptrické (2 čočky)

ColourVUE Crazy Lens - Red Screen - nedioptrické (2 čočky)

ColourVUE Crazy Lens - Red Screen - nedioptrické (2 čočky)

14.19 €

Skladom > 20 ks