Zopakovať objednávku

Crazy GLOW (2 šošovky)

Poštovné ZADARMO
attributesPrimary

Streda 18.7.

blank
Cena za položku
16.29 €

Farebné kontaktné šošovky Crazy Glow

Farebné hydrogélové kontaktné šošovky Crazy Glow od spoločnosti MaxVUE Vision.

Šošovky pod UV svetlom veľmi výrazne svietia. Prirodzená farba dúhovky je však úplne prekrytá aj pri bežnom svetle, a to aj v prípade tmavých odtieňov oka.

Poznámka: Výnimkou je typ Electric Blue. To znamená, že pod UV svetlom šošovky výrazne svietia, ale pri bežnom svetle na oku nie sú viditeľné.

Šošovky sú určené na občasné i každodenné nosenie. Šošovky treba pred spánkom vybrať, očistiť a cez noc uchovať v roztoku. Šošovky treba vyhodiť po 365 dňoch od otvorenia – bez ohľadu na počet použití. Technológia výroby a materiálov týchto farebných šošoviek zaručuje dostatočnú vzdušnosť pre oko.

Kontaktné šošovky Crazy Glow sú určené na kozmetické použitie. Treba podotknúť, že výsledný efekt všetkých farebných kontaktných šošoviek je do istej miery ovplyvnený aj prirodzenou farbou dúhovky oka, farbou oblečenia a svetelnými podmienkami.

Jednou z najčastejších otázok je: „Aký je rozdiel medzi pravou a ľavou kontaktnou šošovkou?“ Odpoveď je jednoduchá. Kontaktné šošovky môžete použiť ľubovoľne na oboch očiach, sú úplne rovnaké.

Vlastnosti

Dioptria: 0.00
Exspirácia: 32 mesiacov a viac
Vyrobené z: Hydrogel Terpolymer
Spanie so šošovkami: nie
Množstvo vody: 45 %
Priepustnosť kyslíka: 22 Dk/t
Priemer: 14.0
UV ochrana: nie
Obsah balenia: 2 šošovky
Výrobca: MaxVUE Vision
Zakrivenie: 8.6

TopVue Color – nedioptrické (10 šošoviek)

Najlepšia alternatíva!

Jednodenné farebné šošovky TopVue Color sa ľahko prispôsobia oku a majú tmavý prstenec, vďaka ktorému budú Vaše oči opticky väčšie a výraznejšie.

Cena: 9.95 €

Komentáre


Crazy GLOW (2 šošovky)

Crazy GLOW (2 šošovky)

Crazy GLOW (2 šošovky)

16.29 €

Skladom > 300 ks