Crazy GLOW (2 šošovky)

Produkt nie je dostupný

Farebné kontaktné šošovky Crazy Glow

Farebné hydrogélové kontaktné šošovky Crazy Glow od spoločnosti MaxVUE Vision.

Šošovky pod UV svetlom veľmi výrazne svietia. Prirodzená farba dúhovky je však úplne prekrytá aj pri bežnom svetle, a to aj v prípade tmavých odtieňov oka.

Poznámka: Výnimkou je typ Electric Blue. To znamená, že pod UV svetlom šošovky výrazne svietia, ale pri bežnom svetle na oku nie sú viditeľné.

Šošovky sú určené na občasné i každodenné nosenie. Šošovky treba pred spánkom vybrať, očistiť a cez noc uchovať v roztoku. Šošovky treba vyhodiť po 365 dňoch od otvorenia – bez ohľadu na počet použití. Technológia výroby a materiálov týchto farebných šošoviek zaručuje dostatočnú vzdušnosť pre oko.

Kontaktné šošovky Crazy Glow sú určené na kozmetické použitie. Treba podotknúť, že výsledný efekt všetkých farebných kontaktných šošoviek je do istej miery ovplyvnený aj prirodzenou farbou dúhovky oka, farbou oblečenia a svetelnými podmienkami.

Jednou z najčastejších otázok je: „Aký je rozdiel medzi pravou a ľavou kontaktnou šošovkou?“ Odpoveď je jednoduchá. Kontaktné šošovky môžete použiť ľubovoľne na oboch očiach, sú úplne rovnaké.

Vlastnosti

Farba šošoviek: Modrá, Zelená, Červená, Biela, Žltá
Výrobcovia: Maxvue Vision
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.00, 13.90
Veľkosť balenia: 2 šošovky
Dioptrie: 0
Priepustnosť O2: 22 Dk/t
Exspirácia: 32 mesiacov a viac
Ako často meniť: 365 dní
Množstvo vody: 45%
Materiál: Hydrogel Terpolymer
Spanie so šošovkami: Nie
UV filter: Nie

Komentáre

Pridať komentár

  • Janka

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či pri kolonke počet ak zvolím 1 sa to počíta ako jeden pár a tak zaplatím 16,29€ za 2 ks alebo sa to myslí za jeden ks toľko eur, vopred ďakujem za odpoveď.

  • info@sosovky-online.sk

    Dobrý deň, vďaka za Vášu otázku. Áno, je to tak. V kolónke počet sa vyberá počet kusov balení a jedno balenie obsahuje 2 kontaktné šošovky. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ prajeme pekný deň.

Crazy GLOW (2 šošovky)

Crazy GLOW (2 šošovky)

Crazy GLOW (2 šošovky)

16.29 €

Hlavný sklad: 0 ks.