FreshLook ColorBlends - dioptrické (2 šošovky)

Produkt nie je dostupný

Farebné kontaktné šošovky FreshLook ColorBlends – dioptrické

Váhate nad zmenou farby očí alebo dávate prednosť jemnej elegancii? FreshLook ColorBlends sú tie pravé farebné kontaktné šošovky pre Vás.

Vďaka pokročilej technológii farbenia „3 v 1“ je zmena očí prirodzená a jemná. Farebné šošovky FreshLook Colorblends dosahujú pomerne veľké úspešnosti i pri prekrývaní tmavších odtieňov dúhovky. Okrajový prstenec šošovky opticky oko zväčší a zároveň zvýrazní. Výsledkom je veľmi príťažlivý pohľad.

Farebné kontaktné šošovky FreshLook ColorBlends sa vyrábajú v mnohých farebných odtieňoch: Blue (modrá), Green (zelená), Chestnut Brown (hnedá), Honey (medová), Pure hazel (oriešková), Turquoise (tyrkysová), Grey (šedá), True Sapphire (safírová), Ametyst (Ametyst), Brilliant Blue (modrá), Gemstone Green (smaragdovo zelená) a Sterling Grey (šedá).

Šošovky sa vyrábajú v 12-ti farbách. Majú UV filter a sú k dispozícii v rozsahu –8,00 až +6,00 Dpt. Balenie obsahuje 2 kusy (1 pár). Pokiaľ máte na každom oku inú dioptriu, je nutné si kúpiť dve balenia – pre každé oko správnu dioptriu. U šošoviek sa nerozlišuje pravé a ľavé oko, teda pokiaľ máte na každom oku tú istú dioptriu.

K týmto šošovkám budete potrebovať, pokiaľ už nemáte, roztok na kontaktné šošovky a puzdro na kontaktné šošovky – obyčajne súčasť balenia roztoku.

Vlastnosti

Výrobcovia: Alcon
Priemer (DIA): 14.50
Zakrivenie (BC): 8.60
Veľkosť balenia: 2 šošovky
Priepustnosť O2: 20 Dk/t
Ako často meniť: 30 dní
Exspirácia: 48 mesiacov a viac
Množstvo vody: 55%
Dioptrie: od -8.00 do +6.00
Spanie so šošovkami: Nie
Materiál: Phemfilcon A
UV filter: Áno

Komentáre

Pridať komentár

  • Adriana

    Prosím vás, toto sú jediné farebné šošovky, ktoré sa aspoň priblížili k mojim rozmerom očí (8,7 a 14,5), je možné, že mi šošovky nebudú sedieť, keď je to zakrivenie o 0,1 menšie?

  • Poradňa

    Dobrý deň, myslíme si, že jedna desatina by nemal byť problém, len dôležitejšia je celková konštrukcia šošoviek, tá aby Vám vyhovovala. No bez vyskúšania to nezistíte.

FreshLook ColorBlends  - dioptrické (2 šošovky)

FreshLook ColorBlends - dioptrické (2 šošovky)

FreshLook ColorBlends - dioptrické (2 šošovky)

16.49 €

Hlavný sklad: 2 ks.