Očné kvapky Hyabak 10 ml

attributesPrimary

Utorok 18.6.

blank
Cena za položku
10.99 €

Cena dopravy:

Slovenská pošta
GLS Slovakia
Osobný odber 
2.50 €
2.50 €
0.70 €
Očné kvapky Hyabak 10 ml  - Očné kvapky
Hodnotené 35 x

Očné kvapky Hyabak 0,15% gtt.

Kvapky do očí Haybak s obsahom kyseliny hyalurónovej rýchlo uľavia od všetkých nepríjemných pocitov spôsobených vonkajšími vplyvmi. Trápi vás únava, svrbenie, pálenie alebo začervenanie očí napríklad z dlhšej práce pri počítači, klimatizácie, prachu, suchého vzduchu, znečisteného ovzdušia? Stačí aplikovať jednu kvapku a váš slzný film bude obnovený. Kvapky je možné používať podľa potreby a sú vhodné pre použitie aj pri nasadených kontaktných šošovkách.

Aplikácia na nasadené kontaktné šošovky

Zloženie kvapiek je jemné a je vhodné pre použitie ku všetkým druhom kontaktných šošoviek, pretože roztok kvapiek neobsahuje žiadne konzervačné látky. Pri aplikácii kvapiek Haybak nie je nutné kontaktné šošovky vyberať z očí.

Dávkovanie

Kvapky Hyabak vám odporúčame aplikovať podľa osobnej potreby. Pre obnovenie pohodlia pri nosení šošoviek a pre upokojenie očí by mala stačiť jedna kvapka do každého oka.

Kvapky sú výnimočné obsahom kyseliny hyalurónovej a tiež vďaka absencii konzervačných látok. Veľké plus predstavuje v roztoku kvapiek látka aktinochinol, ktorá oku poskytuje ochranu pred UVB slnečné žiarením.

Čo je to systém ABAK?

Ide o špeciálny systém dávkovania kvapiek, ktorý udržiava roztok sterilný po celú dobu používania. Vďaka mikrofiltrom nemôžu dovnútra fľaštičky kvapiek vniknúť žiadne baktérie a mikroorganizmy. Nemôže teda dôjsť ku kontaminácii kvapiek a užívanie je úplne bezpečné.

Vlastnosti

Výrobcovia: Thea
Obsah: 10 ml
Použiteľnosť po otvorení: 3 mesiace
Exspirácia: 6 mesiacov a viac

Komentáre


Očné kvapky Hyabak 10 ml

Očné kvapky Hyabak 10 ml

Očné kvapky Hyabak 10 ml

10.99 €

Skladom > 800 ks