Očné kvapky HYLO-CARE 10 ml

Poštovné ZADARMO
attributesPrimary

Piatok 19.7.

blank
Cena za položku
12.49 €
Očné kvapky HYLO-CARE 10 ml  - Očné kvapky
Hodnotené 188 x

Očné kvapky HYLO-CARE

Očné kvapky HYLO-CARE obsahujú hyaluronát sodný, prirodzenú látku, ktorá sa vyskytuje v oku i v iných častiach tela. Tato látka má zvláštne fyzikálne vlastnosti – na povrchu oka vytvára rovnomerný stabilný a dlhodobo zotrvávajúci film, ktorý odoláva odplaveniu, pričom funkcie oka zostávajú nedotknuté. Tým je oko dlhodobo chránené pred pocitom vysýchania a dráždenia, ktoré sa pri nosení kontaktných šošoviek veľmi často vyskytuje.

Nosenie kontaktných šošoviek je pri používaní očných kvapiek HYLO-CARE príjemnejšie a zdravšie. HYLO-CARE poskytuje veľmi účinnú pomoc pri pocitoch tlaku, pálení a suchosti v očiach. Výnimočné sú očné kvapky HYLO-CARE v tom, že neobsahujú konzervačné látky vďaka čomu sú dobre znášané aj pri dlhodobom užívaní.

Prípravok HYLO-CARE obsahuje dexpanthenol, ktorý patrí do veľkej skupiny B-vitamínov. Táto zložka prípravku vzhľadom k svojej vysokej schopnosti viazať vodu oko osviežuje, čím efektívne podporuje zvlhčovacie schopnosti hyaluronátu sodného.

Vlastnosti

Výrobcovia: Ursapharm
Obsah: 10 ml
Použiteľnosť po otvorení: 3 mesiace
Exspirácia: 6 mesiacov a viac
Hyaluronát sodný: Áno

Očné kvapky Gelone 10 ml

Najlepšia alternatíva!

Kvapky Gelone poskytujú okamžitú ukľudňujúcu úľavu unaveným a podráždeným očiam. Nosenie šošoviek sa vďaka nim stáva podstatne komfortnejšie.

Cena: 4.10 €
Ušetríte: 8.39 €

Komentáre


Očné kvapky HYLO-CARE 10 ml

Očné kvapky HYLO-CARE 10 ml

Očné kvapky HYLO-CARE 10 ml

12.49 €

Skladom > 300 ks