Očné kvapky OPTIVE 10 ml

Poštovné ZADARMO
attributesPrimary

Piatok 19.7.

blank
Cena za položku
11.59 €
Očné kvapky OPTIVE 10 ml  - Očné kvapky
Hodnotené 161 x

Očné kvapky OPTIVE

Nové očné kvapky OPTIVE nadväzujú na tradičné veľmi obľúbené a rozšírené umelé slzy Refresh od spoločnosti ALLERGAN.

Prípravok OPTIVE 10 ml je novinka na trhu s umelými slzami, ktorá prináša novú technológiu pre dlhšie trvajúci komfort u klientov s problémami suchého oka (pálenie, pocit piesku v očiach, pocit tlaku a suchosti v oku), ktorý je dnes veľmi rozšíreným civilizačným problémom spôsobeným narušením slzného filmu, ktorý sa vytvára na povrchu oka ako ochranná lubrikačná vrstva.

Problémy so suchosťou očí sú najčastejšie u klientov, ktorí dlhodobo pracujú s počítačom, pozerajú sa na televíziu, pohybujú sa v klimatizovaných priestoroch, často cestujú v autách či lietadlách, prebývajú v prostredí s výskytom prachu, peľu či cigaretového dymu.

Nová technológia je založená na lubrikácii a tzv. osmoprotekcii, opätovnej hydratácii epitelu rohovky. Bežné slzy iba dopĺňajú slzný film, OPTIVE nielenže slzný film doplňuje, ale i regeneruje bunky epitelu rohovky, čo významne zlepšuje stav povrchu oka a zlepšuje znášanlivosť kontaktných šošoviek.

Hlavné účinné zložky v novom OPTIVE sú karboxymetylce­lulóza 0,5% (patentovaná molekula spoločnosti ALLERGAN) a 0,9% glycerín, ktoré zvlhčujú povrch oka, a tak zlepšujú lubrikáciu.

Jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere umelých sĺz je konzervačná látka, ktorá sama o sebe môže spôsobiť vysušovanie oka. Nový OPTIVE (rovnako ako Refresh) obsahuje patentovaný ochranný komplex PURITER , ktorý sa okamžite po expozícii svetlom (pri nakvapkaní) rozpadá na prirodzené zložky slzného filmu (vodu a chlorid sodný), a je tak zrovnateľný s prípravkami bez konzervačnej látky.

Vlastnosti

Výrobcovia: Allergan
Obsah: 10 ml
Použiteľnosť po otvorení: 6 mesiacov
Exspirácia: 6 mesiacov a viac

Očné kvapky Gelone 10 ml

Najlepšia alternatíva!

Kvapky Gelone poskytujú okamžitú ukľudňujúcu úľavu unaveným a podráždeným očiam. Nosenie šošoviek sa vďaka nim stáva podstatne komfortnejšie.

Cena: 4.10 €
Ušetríte: 7.49 €

Komentáre

Pridať komentár

  • najlepšie kvapky tohto druhu, ktoré poznám pomerne vysoká cena

Očné kvapky OPTIVE 10 ml

Očné kvapky OPTIVE 10 ml

Očné kvapky OPTIVE 10 ml

11.59 €

Skladom > 500 ks