Očné kvapky Systane Hydration UD 30x 0,7 ml

attributesPrimary

1 ks Stock day info: Not available

blank
Cena za položku
11.79 €

Cena dopravy:

Slovenská pošta
GLS Slovakia
Osobný odber 
2.50 €
2.90 €
0.70 €
Očné kvapky Systane Hydration UD 30x 0,7 ml  - Očné kvapky
Hodnotené 16 x

Systane Hydration UD 30× 0,7 ml

Systane Hydration UD (unit dose) sú očné kvapky od spoločnosti Alcon. Kvapky rýchlo uľavia od nepríjemných pocitov, ktoré spôsobuje syndróm suchého oka či vonkajšie vplyvy, od počasia po nepriaznivé okolité prostredie. Kvapky sú balené v ampulkách s objemom 0,7 ml. V balení je celkom 30 kusov ampuliek. Jedna ampulka je dostatočne veľká pre aplikáciu do pravého i ľavého oka.

Hygiena a pohodlie

Kvapky do očí v tomto jednotlivom balení sú dokonale hygienické. Nehrozí znečistenie kvapkadla pri opakovaných aplikáciách. Aj keď sa budete chcieť o kvapky podeliť, ľahko oddelíte ampulku z balenia. Jednorazový obal neumožňuje opätovné uzavretie ampulky.
Očné kvapky Systane Hydration UD majú zloženie obohatené o hyaluronát sodný. Táto látka lubrikuje oko a dokáže zvýšiť pohodlie pri nosení všetkých typov mäkkých kontaktných šošoviek. Kvapky Systane Hydration UD navyše neobsahujú konzervačné látky. Budú preto vyhovovať aj ľuďom s citlivými očami. Kvapky sú vhodné aj pre nositeľov kontaktných šošoviek, ktorí môžu kvapky aplikovať priamo na nasadené šošovky. Nie je nutné kontaktné šošovky pred aplikáciou vybrať z očí.

Vlastnosti

Výrobcovia: Alcon
Obsah: 30 x 0,7 ml
Použiteľnosť po otvorení: 6 mesiacov
Exspirácia: 6 mesiacov a viac
Hyaluronát sodný: Áno

Komentáre


Očné kvapky Systane Hydration UD 30x 0,7 ml

Očné kvapky Systane Hydration UD 30x 0,7 ml

Očné kvapky Systane Hydration UD 30x 0,7 ml

11.79 €

Hlavný sklad: 0 ks.