Proclear 1 Day (30 šošoviek)

Poštovné ZADARMO
attributesPrimary

Piatok 19.7.

cleaner
blank
Cena za položku
13.79 €
Proclear 1 Day (30 šošoviek) - Jednodenné kontaktné šošovky
Hodnotené 189 x

Kontaktné šošovky Proclear 1 Day

Proclear 1 Day sa vyrábajú aj v balení po 90 šošoviek.

Proclear 1 Day sú vyrobené z nového vylepšeného materiálu s obsahom molekúl fosfatidilcholínu (PC), ktoré sú prirodzenou súčasťou všetkých buniek ľudského tela. PC molekuly sú schopné viazať na seba veľké množstvo vody, ktorá potom obklopuje celý povrch šošovky a pôsobí ako prirodzená ochrana proti vysychaniu a usadzovaniu nečistôt. PC technológia významne napomáha zdravšiemu a pohodlnejšiemu používaniu kontaktných šošoviek. Znášanlivosť Proclear 1 Day je zvýšená aj zaoblenými okrajmi, čím sa znižuje dráždenie spojovky.

Proclear 1 Day nie sú určené na prespávanie.

Výhoda jednodenných kontaktných šošoviek spočíva v záruke najzdravšieho používania tejto formy očnej korekcie. Nečistoty, bielkoviny a iné alergény takpovediac nemajú čas usadiť sa na kontaktných šošovkách v nebezpečnom množstve. Táto vlastnosť je významná obzvlášť pre alergikov v čase peľovej sezóny. Každý pár je určený na jedno použitie po dobu jedného dňa. Nestrácajte čas čistením, neutrácajte za roztoky. Prípadné poškodenie šošovky či strata – napríklad pri plávaní – nie je finančne bolestivá.

Kontaktné šošovky Proclear 1 Day sa vďaka sférickému dizajnu prednej plochy radia medzi výrobky s najlepšími optickými vlastnosťami na trhu. Táto technológia je zárukou čistého videnia za všetkých svetelných podmienok. Šošovky sú pre ľahšiu manipuláciu mierne zafarbené svetlomodrou farbou. Obsah vody je 60 %.

Vlastnosti

Výrobcovia: CooperVision
Zakrivenie (BC): 8.70
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť: 1 deň
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 28 Dk/t
Množstvo vody: 60%
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Spanie so šošovkami: Nie
UV filter: Nie
Materiál: Omafilcon A

TopVue Daily (30 šošoviek)

Najlepšia alternatíva!

TopVue Daily sú veľmi pohodlné a dobre znášané jednodenné hydrogélové šošovky s prídavkom výnimočne lubrikačnej látky hyaluronátu sodného.

Cena: 12.99 €
Ušetríte: 0.80 €

Komentáre

Pridať komentár

  • Lucia

    najhorsie sosovky, ake som kedy mala. cena uplne zodpoveda (ne)kvalite. esteze boli len na jeden den, lebo uz po par hodinach nosenia to bolo utrpenie.

  • info@sosovky-online.sk

    Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Je nám veľmi ľúto, že Vám šošovky nevyhovujú. Pokiaľ Vám šošovky odporučil kontaktológ a doteraz ste ich nosila bez problémov, môžete toto balenie samozrejme reklamovať. Ak ste si však vybrala kontaktné šošovky sama, pravdepodobne ste si nevybrala šošovky s vhodnými vlastnosťami pre Vaše oči. Vždy je lepšie poradiť sa s kontaktológom a šošovky za jeho asistencie vyskúšať. Ak by sme pre Vás mohli čokoľvek urobiť, napíšte nám prosím. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Proclear 1 Day (30 šošoviek)

Proclear 1 Day (30 šošoviek)

Proclear 1 Day (30 šošoviek)

13.79 €

Skladom > 1000 ks