Proclear 1 Day (30 šošoviek)

Poštovné ZADARMO
attributesPrimary

Pondelok 19.11.

cleaner
blank
Cena za položku
13.79 €
Proclear 1 Day (30 šošoviek) - Jednodenné kontaktné šošovky
Hodnotené 188 x

Kontaktné šošovky Proclear 1 Day

Proclear 1 Day sa vyrábajú aj v balení po 90 šošoviek.

Proclear 1 Day sú vyrobené z nového vylepšeného materiálu s obsahom molekúl fosfatidilcholínu (PC), ktoré sú prirodzenou súčasťou všetkých buniek ľudského tela. PC molekuly sú schopné viazať na seba veľké množstvo vody, ktorá potom obklopuje celý povrch šošovky a pôsobí ako prirodzená ochrana proti vysychaniu a usadzovaniu nečistôt. PC technológia významne napomáha zdravšiemu a pohodlnejšiemu používaniu kontaktných šošoviek. Znášanlivosť Proclear 1 Day je zvýšená aj zaoblenými okrajmi, čím sa znižuje dráždenie spojovky.

Proclear 1 Day nie sú určené na prespávanie.

Výhoda jednodenných kontaktných šošoviek spočíva v záruke najzdravšieho používania tejto formy očnej korekcie. Nečistoty, bielkoviny a iné alergény takpovediac nemajú čas usadiť sa na kontaktných šošovkách v nebezpečnom množstve. Táto vlastnosť je významná obzvlášť pre alergikov v čase peľovej sezóny. Každý pár je určený na jedno použitie po dobu jedného dňa. Nestrácajte čas čistením, neutrácajte za roztoky. Prípadné poškodenie šošovky či strata – napríklad pri plávaní – nie je finančne bolestivá.

Kontaktné šošovky Proclear 1 Day sa vďaka sférickému dizajnu prednej plochy radia medzi výrobky s najlepšími optickými vlastnosťami na trhu. Táto technológia je zárukou čistého videnia za všetkých svetelných podmienok. Šošovky sú pre ľahšiu manipuláciu mierne zafarbené svetlomodrou farbou. Obsah vody je 60 %.

Vlastnosti

Dioptria: od -12.00 do +8.00
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Ako často meniť: 1 deň
Vyrobené z: Omafilcon A
Spanie so šošovkami: nie
Množstvo vody: 60 %
Priepustnosť kyslíka: 28 Dk/t
Priemer: 14.2
UV ochrana: nie
Obsah balenia: 30 šošoviek
Výrobca: CooperVision
Zakrivenie: 8.7

TopVue Daily (30 šošoviek)

Najlepšia alternatíva!

TopVue Daily sú veľmi pohodlné a dobre znášané jednodenné hydrogélové šošovky s prídavkom výnimočne lubrikačnej látky hyaluronátu sodného.

Cena: 12.79 €
Ušetríte: 1.00 €

Komentáre


Proclear 1 Day (30 šošoviek)

Proclear 1 Day (30 šošoviek)

Proclear 1 Day (30 šošoviek)

13.79 €

Skladom > 1000 ks