Proclear 1 Day multifocal (30 šošoviek)

Poštovné ZADARMO
Garancia 365
attributesPrimary

Štvrtok 18.7.

cleaner
blank
Cena za položku
21.99 €
Proclear 1 Day multifocal (30 šošoviek) - Multifokálne kontaktné šošovky
Hodnotené 113 x

Pohodlie jednodenných kontaktných šošoviek – Proclear 1 Day multifocal

Multifokálne kontaktné šošovky Proclear 1 Day multifocal sú navrhnuté tak, aby pomáhali riešiť ťažkosti s presbyopiou, respektíve so stareckou slabozrakosťou a so suchými očami. Konštrukcia Proclear 1 Day multifocal umožňuje oku inštinktívne nájsť zónu, ktorá mu poskytne ideálne zaostrenie. Plynulý prechod zóny umožní nositeľovi šošoviek vidieť všetko jasne a bez námahy na akúkoľvek vzdialenosť.

Ostré videnie nablízko aj do diaľky

Každý deň s novým párom uvidíte ostro na všetky vzdialenosti – v práci na monitor počítača, na SMS v mobile, ale aj na vzdialený bilbord pri ceste autom. Proclear 1 Day multifocal sú riešením v každej situácii, netreba ich dopĺňať dioptrickými okuliarmi a ponúkajú komfort a najzdravší spôsob nosenia kontaktných šošoviek bez čistenia a dezinfekcie, ktorý ocenia predovšetkým nositelia trpiaci očnými alergiami.

 PC výrobné technológie kontaktných šošoviek

Celodenná hydratácia – patentovaná PC technológia

Vlhkosť šošoviek je dôležitá pre komfortné celodenné nosenie. Proclear 1 Day multifocal obsahujú molekuly viažuce vlhkosť, ktoré sú biokompatibilné s ľudským organizmom. Vďaka PC technológii zadržiavajú vlahu a vlhkosť sa z nich počas dňa nevyparí. V prípade suchých očí sú Proclear 1 Day multifocal ideálnym partnerom a pomôžu až po dobu 12 hodín.

Hodnota adície

U kontaktných šošoviek Proclear 1 Day multifocal sa neuvádza adícia ako v prípade iných multifokálnych šošoviek. Výrobca uvádza, že tieto multifokálne kontaktné šošovky sú určené nositeľom šošoviek s hodnotou adície do +2.50. Preto by sme radi pripomenuli, že rozhodne neodporúčame nákup týchto šošoviek bez predchádzajúcej aplikácie od očného špecialistu (kontaktológa) – či už zo zdravotných, alebo z ekonomických dôvodov.

Vlastnosti

Výrobcovia: CooperVision
Zakrivenie (BC): 8.70
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť: 1 deň
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 37 Dk/t
Množstvo vody: 60%
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Add power: HI (MAX ADD +2.50)
Spanie so šošovkami: Nie
UV filter: Nie
Materiál: Omafilcon A

Očný sprej LAIM Moisture 15 ml

Pohodlnejšia obdoba klasických očných kvapiek. Podporuje lubrikáciu očí a očných viečok, čím zvyšuje komfortnosť užívania kontaktných šošoviek.

Cena: 15.30 €

Komentáre


Proclear 1 Day multifocal (30 šošoviek)

Proclear 1 Day multifocal (30 šošoviek)

Proclear 1 Day multifocal (30 šošoviek)

21.99 €

Skladom > 900 ks