PureVision Multi-Focal (6 šošoviek)

Poštovné ZADARMO
attributesPrimary

Piatok 19.7.

cleaner
blank
Cena za položku
35.99 €
PureVision Multi-Focal (6 šošoviek) - Multifokálne kontaktné šošovky
Hodnotené 96 x

Cena: 43,58 €
Ušetríte: 2 €
Cena dopravy: Zadarmo

Cena: 47,69 €
Ušetríte: 2,5 €
Cena dopravy: Zadarmo

Kontaktné šošovky PureVision Multi-Focal

Kontaktné šošovky PureVision Multi-Focal od firmy Bausch and Lomb sú určené na korekciu presbyopie, teda stareckej slabozrakosti. Sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu, ktorý zaisťuje nielen optimálne zvlhčenie, ale aj mimoriadne vysokú priepustnosť kyslíka, a tak tieto šošovky môžete nosiť aj kontinuálne po dobu jedného mesiaca. Nepretržité nosenie však treba konzultovať s očným špecialistom.

Tieto kontaktné šošovky zjednodušujú zaostrenie na strednú vzdialenosť a umožňujú veľmi dobré videnie do diaľky. PureVision Multi-Focal tak ľudom trpiacim presbyopiou zabezpečujú ostré videnie aj bez multifokálnych okuliarov.

Vlastnosti

Výrobcovia: Bausch and Lomb
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.00
Veľkosť balenia: 6 šošoviek
Priepustnosť O2: 112 Dk/t
Ako často meniť: 30 dní
Exspirácia: 32 mesiacov a viac
Množstvo vody: 36%
Materiál: Balafilcon A
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Add power: High (+1.75 - +2.50), Low (+0.75 - +1.50)
UV filter: Nie
Spanie so šošovkami: Áno

TopVue Air Multifocal (6 šošoviek)

Najlepšia alternatíva!

Inovatívne silikón-hydrogélové šošovky TopVue Air Multifocal sa vyznačujú extrémnou priedušnosťou a vysokým obsahom vody.

Cena: 31.29 €
Ušetríte: 4.70 €

Komentáre

Pridať komentár

 • Monika Hatráková

  Dobrý deň, chcem sa spýtať aké šošovky potrebujem, keď mám jedno oko dominantné? Inak parametre, ktoré sa uvádzajú mi sedia. Ďakujem Monika Hatráková

 • info@sosovky-online.sk

  Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Z multifokálnych šošoviek (pre korekciu presbyopie) rozlišujú dominantné a nedominantné oko šošovky Biofinity Multifocal a Proclear Multifocal. Šošovky by sme Vám odporúčali vyskúšať v aplikačnom stredisku spoločnosti CooperVision. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ majte pekný deň.

 • Ivana

  Dobry den. Začala som nosiť MF šošovky mesačné. Obidve oči mam -3.5.Sú vhodne tieto šošovky? Ďakujem

 • info@sosovky-online.sk

  Dobrý deň, vďaka za Vašu otázku. Pre nákup multifokálnych šošoviek je nutné poznať dioptriu nameranú do diaľky a príslušnú adíciu. Ak je –3,50 adícia, potom bohužiaľ tieto kontaktné šošovky vhodné nebudú. U šošoviek je nutné vziať do úvahy viac parametrov. Veľmi dôležitý je materiál, ktorý musí byť svojimi vlastnosťami vhodný pre oči. Ak hľadáte svoje prvé multifokálne šošovky, držte sa odporúčania lekára. Aplikácia multifokálnych šošoviek môže byť zložitejšia a niektorí nositelia si dlhšie zvykajú na optické princípy šošoviek. Pokiaľ už multifokálne šošovky nosíte, napíšte nám aké konkrétne. Zatiaľ ďakujeme a prajeme pekný deň.

PureVision Multi-Focal (6 šošoviek)

PureVision Multi-Focal (6 šošoviek)

PureVision Multi-Focal (6 šošoviek)

35.99 €

Skladom > 600 ks