Puzdro rotačné - modré

attributesPrimary

Utorok 18.6.

blank
Cena za položku
2.19 €

Cena dopravy:

Slovenská pošta
GLS Slovakia
Osobný odber 
2.50 €
2.50 €
0.70 €
Puzdro rotačné - modré
Hodnotené 18 x

Modré rotačné puzdro pre čistenie kontaktných šošoviek

Rotačné puzdro na kontaktné šošovky slúži pre kvalitnejšie čistenie a pohodlnejšiu manipuláciu. Puzdro má modrú vrchnú časť a dva košíčky, do ktorých sa nasadzujú kontaktné šošovky. Po vložení šošoviek do puzdra niekoľkokrát otočíte vrchným uzáverom doprava a doľava. Otáčanie uzáveru roztočí košíčky ponorené v roztoku a šošovky sa týmto pohybom kvalitne a dôkladne opláchnu a zbavia usadenín.
Šošovky potom nechajte v roztoku dezinfikovať po dobu danú výrobcom viacúčelového roztoku. Po uplynutí doby čistenia šošoviek vylejte roztok, doplňte do nádobky čerstvú dávku roztoku a šošovky ešte raz pomocou rotácie opláchnite.
Pretože sa kontaktné šošovky ukladajú do košíčkov puzdra, odpadne vám mnohokrát náročná manipulácia. Šošovky už nebudete musieť z roztoku vyberať prstami, klieštikmi ani pinzetami. Manipulácia so šošovkami bude rýchlejšia a výrazne sa zníži riziko poškodenia šošoviek nešikovným zaobchádzaním s pinzetami a klieštikmi.

Puzdro nie je vhodné pre peroxidové čistiace roztoky na kontaktné šošovky. Puzdro používajte iba pri čistení šošoviek viacúčelovými roztokmi!

Puzdro je dostupné aj v: zelenej, žltej a ružovej farbe.

Vlastnosti

Farba: Modrá, Biela

Komentáre


Puzdro rotačné - modré

Puzdro rotačné - modré

Puzdro rotačné - modré

2.19 €

Skladom > 1000 ks