Roztok All in One Light 2x360 ml

attributesPrimary

1 ks Stock day info: Not available

blank
Cena za položku
17.12 €

Cena dopravy:

Slovenská pošta
GLS Slovakia
Osobný odber 
2.50 €
2.90 €
0.70 €
Roztok All in One Light 2x360 ml  - Výhodné dvojbalenie roztoku
Hodnotené 0 x

Roztok All In One Light 2× 360 ml

Pre všetkých nositeľov, ktorí si aj napriek citlivým očiam užívajú nosenie viacdenných kontaktných šošoviek, je tu roztok All In One Light. Aby boli pokryté požiadavky naozaj všetkých nositeľov je roztok dostupný v rôzne veľkých baleniach. Tu je cenovo výhodné balenie dvoch fliaš s objemom 360 ml.
Tento viacúčelový roztok od CooperVision predstavuje absolútne komplexnú starostlivosť o všetky typy mäkkých kontaktných šošoviek. Bez ohľadu na typ materiálu, bez ohľadu na typ korekcie – roztok All In One Light môžete použiť na čistenie, dezinfikovanie, oplachovanie, lubrikovanie šošoviek a tiež pre ich uchovávanie.

Roztok All In One Ligh je ďalej dostupný aj v balení, ktoré je vhodné na cestovanie 100 ml, v balení klasickom 360 ml a v ekonomickom balení 3x 360 ml.

To najlepšie pre citlivé oči

CooperVision prispôsobil zloženie roztoku predovšetkým nositeľom s citlivými očami. Roztok All In One Light je veľmi jemný aj k očiam, ktoré sú náchylné k diskomfortu. Roztok nevysušuje šošovky a naopak im poskytuje potrebnú lubrikáciu, ktorá sa postará o pohodlné nosenie.

Vlastnosti

Výrobcovia: CooperVision
Typ roztoku: Univerzálny
Obsah: 2x360 ml
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Použiteľnosť po otvorení: 3 mesiace
Hyaluronát sodný: Nie

Roztok Gelone 2×360 ml

Najlepšia alternatíva!

Viacúčelový roztok s obsahom hyaluronátu sodného. Súčasťou balenia sú dve antibakteriálne púzdra s iónmi striebra, ktoré zabraňujú prichytávaniu baktérií.

Cena: 17.49 €

Komentáre


Roztok All in One Light 2x360 ml

Roztok All in One Light 2x360 ml

Roztok All in One Light 2x360 ml

17.12 €

Hlavný sklad: 0 ks.