Roztok All in One Light 360 ml

attributesPrimary

1 ks Stock day info: Not available

blank
Cena za položku
9.29 €

Cena dopravy:

Slovenská pošta
GLS Slovakia
Osobný odber 
2.50 €
2.90 €
0.70 €
Roztok All in One Light 360 ml  - Čistiaci roztok
Hodnotené 10 x

Roztok All In One Light 360 ml

Pre všetkých nositeľov, ktorí si aj napriek citlivým očiam užívajú nosenie viacdenných kontaktných šošoviek, je tu roztok All In One Light. Aby boli pokryté požiadavky naozaj všetkých nositeľov je roztok dostupný v rôzne veľkých baleniach. Tu je fľaša s objemom 360 ml.
Tento viacúčelový roztok od CooperVision predstavuje absolútne komplexnú starostlivosť o všetky typy mäkkých kontaktných šošoviek. Bez ohľadu na typ materiálu, bez ohľadu na typ korekcie – roztok All In One Light môžete použiť na čistenie, dezinfikovanie, oplachovanie, lubrikovanie šošoviek a tiež pre ich uchovávanie.

Roztok All In One Ligh je ďalej dostupný aj v balení, ktoré je vhodné na cestovanie 100 ml a ekonomických balíčkoch 2x 360 ml a 3x 360 ml.

To najlepšie pre citlivé oči

CooperVision prispôsobil zloženie roztoku predovšetkým nositeľom s citlivými očami. Roztok All In One Light je veľmi jemný aj k očiam, ktoré sú náchylné k diskomfortu. Roztok nevysušuje šošovky a naopak im poskytuje potrebnú lubrikáciu, ktorá sa postará o pohodlné nosenie.

Vlastnosti

Výrobcovia: CooperVision
Typ roztoku: Univerzálny
Obsah: 360 ml
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Použiteľnosť po otvorení: 3 mesiace
Hyaluronát sodný: Nie

Roztok Gelone 360 ml

Najlepšia alternatíva!

Viacúčelový roztok s obsahom hyaluronátu sodného. Súčasťou balenia je antibakteriálne púzdro s iónmi striebra, ktoré zabraňujú prichytávaniu baktérií.

Cena: 9.59 €

Komentáre


Roztok All in One Light 360 ml

Roztok All in One Light 360 ml

Roztok All in One Light 360 ml

9.29 €

Hlavný sklad: 0 ks.