Roztok OPTI-FREE Express 355 ml

Poštovné ZADARMO
attributesPrimary

Štvrtok 18.7.

blank
Cena za položku
10.19 €
Roztok OPTI-FREE Express 355 ml  - Čistiaci roztok
Hodnotené 185 x

Roztok na kontaktné šošovky Opti-Free Express

Roztok OPTI-FREE Express"NO RUB" je moderným vysoko účinným univerzálnym roztokom spoločnosti Alcon. Jedna z aktívnych zložiek roztoku OPTI-FREE výnimočným spôsobom hydratuje povrch kontaktnej šošovky, a tým výrazne zvyšuje komfort nosenia. Jedná sa o látku Poloxamin, ktorá umožňuje šošovkám zadržať viacej vlhkosti na povrchu, a to až po dobu 24 hodín.

Roztok OPTI-FREE Express je vhodný k dezinfekcii, čisteniu, oplachovaniu, zvlhčovaniu a uchovávaniu všetkých typov mäkkých kontaktných šošoviek. OPTI-FREE Express je efektívny ochranný prostriedok proti baktériám, kvasinkám a pliesňam.

Označení „NO RUB“ znamená, že šošovky po vyňatí z oka nie je treba trieť. Praxe však naznačuje, že tento úkon zaisťuje lepšie pôsobenie roztoku na uchovávanie kontaktnej šošovky. Cesto že OPTI-FREE Express radíme do kategórie „no rub“ odporúčame pre efektívnejšie odstraňovanie bielkovinových depozitov mechanické čistenie v dlani pred uložením do púzdra.

Roztok OPTI-FREE Express je použiteľný po dobu 6 mesiacov od prvého otvorenia fľaše.

Vlastnosti

Výrobcovia: Alcon
Typ roztoku: Univerzálny
Obsah: 355 ml
Exspirácia: 16 mesiacov a viac
Použiteľnosť po otvorení: 6 mesiacov

Roztok Gelone 360 ml

Najlepšia alternatíva!

Viacúčelový roztok s obsahom hyaluronátu sodného. Súčasťou balenia je antibakteriálne púzdro s iónmi striebra, ktoré zabraňujú prichytávaniu baktérií.

Cena: 9.59 €

Komentáre


Roztok OPTI-FREE Express 355 ml

Roztok OPTI-FREE Express 355 ml

Roztok OPTI-FREE Express 355 ml

10.19 €

Skladom > 1000 ks