Roztok Options Multi 360 ml

attributesPrimary

Pondelok 22.7.

blank
Cena za položku
10.49 €

Cena dopravy:

Slovenská pošta
GLS Slovakia
Osobný odber 
2.50 €
2.99 €
0.70 €
Roztok Options Multi 360 ml  - Čistiaci roztok
Hodnotené 151 x

Roztok na kontaktné šošovky Options Multi

Očný roztok Options Multi je novým produktom spoločnosti CooperVision. Roztok obsahuje dve unikátne zložky, ktoré Vaše kontaktné šošovky udržujú dlhodobo vlhké a zároveň ich chránia pred nečistotami. Jedná sa o povrchovo aktívne látky s dvojakým účinkom:

  • obalí povrch kontaktných šošoviek vodnou vrstvičkou, ktorá šošovky zvlhčuje a odpudzuje nečistoty behom nosenia, čo zaručuje príjemné nosenie po celý deň , 
  • napomáha rýchlej regenerácii šošoviek.

Očný roztok Options Multi vykazuje výnimočnú dezinfekciu, čistiacu a lubrikačnú účinnosť. Zloženie je navyše veľmi podobné ľudským slzám, vďaka čomu je maximálne šetrný a teda vhodný i pre nositeľa kontaktných šošoviek s veľmi citlivými očami. Často sa objavujú otázky, aký roztok použiť pre ošetrovanie nových silikón-hydrogélových materiálov, z ktorých sú vyrábané kontaktné šošovky novej generácie, ako napríklad Biofinity, PureVision, Acuvue Oasys alebo Air Optix Aqua. V zásade nie je možné žiadnu zo značiek, ktoré boli uvedené na trh v dobe klasických hydrogelových materiálov vylúčiť. U obidvoch skupín šošoviek, však má kvalita roztoku na komfort nosenia a jeho dĺžku bezprostredný vplyv. Rovnako ako je individuálna znášanlivosť rôznych značiek kontaktných šošoviek, je individuálna i znášanlivosť jednotlivých značiek roztokov na trhu. Novo vyvinutý roztok Options Multi sa svojimi vlastnosťami zaraďuje medzi tie najkvalitnejšie.

Vlastnosti

Výrobcovia: CooperVision
Typ roztoku: Univerzálny
Obsah: 360 ml
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Použiteľnosť po otvorení: 3 mesiace
Hyaluronát sodný: Nie

Roztok Gelone 360 ml

Najlepšia alternatíva!

Viacúčelový roztok s obsahom hyaluronátu sodného. Súčasťou balenia je antibakteriálne púzdro s iónmi striebra, ktoré zabraňujú prichytávaniu baktérií.

Cena: 9.59 €

Komentáre


Roztok Options Multi 360 ml

Roztok Options Multi 360 ml

Roztok Options Multi 360 ml

10.49 €

Skladom > 900 ks