Roztok ReNu Multiplus Flight pack 2 x 60 ml

attributesPrimary

Utorok 28.5.

blank
Cena za položku
6.19 €

Cena dopravy:

Slovenská pošta
GLS Slovakia
Osobný odber 
2.50 €
2.90 €
0.70 €
Roztok ReNu Multiplus Flight pack 2 x 60 ml  - Výhodný balíček
Hodnotené 0 x

ReNu MultiPlus 2×60 ml

Toto balenie viacúčelového roztoku Renu MultiPlus je veľmi praktické pre cestovanie leteckou dopravou. V balení nájdete dve malé fľaše roztoku s objemom 60 ml. Celý balík teda môžete mať pri sebe, priamo na palube lietadla, pretože prevažná väčšina leteckých spoločností bez problémov ponechá v príručnej batožine jednotlivo balené tekutiny do 100 ml a v celkovom objeme do 1 litra. V tomto balení ďalej nájdete dve púzdra na čistenie kontaktných šošoviek a tiež sáčik, ktorý je vybavený zipsom a je možné ho uzavrieť.

Renu MultiPlus

Tento viacúčelový roztok od spoločnosti Bausch and Lomb patrí medzi nositeľmi k najobľúbenejším. Je to iste vďaka jeho jemnému zloženiu, ktoré nedráždi oči, ale efektívne odstraňuje zo šošoviek usadeniny. Roztok ReNu Multiplus poskytne starostlivosť všetkým mäkkým kontaktným šošovkám.
Návod na použitie nájdete na obale roztoku. Ideálne je šošovky vybrať z očí, vyčistiť ich manuálne a následne uložiť do puzdra s roztokom na minimálne 4 hodiny. Pri tomto procese dodržujte maximálnu hygienu a vždy majte perfektne čisté ruky.

Vlastnosti

Výrobcovia: Bausch and Lomb
Typ roztoku: Univerzálny
Obsah: 2x60 ml
Použiteľnosť po otvorení: 3 mesiace

Roztok Gelone 100 ml

Najlepšia alternatíva!

Viacúčelový roztok s obsahom hyaluronátu sodného. Súčasťou balenia je antibakteriálne púzdro s iónmi striebra, ktoré zabraňujú prichytávaniu baktérií.

Cena: 6.50 €

Komentáre


Roztok ReNu Multiplus Flight pack 2 x 60 ml

Roztok ReNu Multiplus Flight pack 2 x 60 ml

Roztok ReNu Multiplus Flight pack 2 x 60 ml

6.19 €

Skladom > 300 ks