TopVue Air for Astigmatism (3 šošovky)

Akcia
Poštovné ZADARMO
Garancia vrátenia peňazí

Výhodnejšie balenie: TopVue Air for Astigmatism (6 šošoviek) - 30,89 € (ušetríte 2,69 €)

attributesPrimary

Piatok 19.7.

cleaner
blank
Cena za položku
16.79 €
16.79 € 17.49 €
Ak nebudete so šošovkami spokojní, zašlite nám 2 ks nepoškodených šošoviek do 60-tich dní od doručenia späť. Vrátime Vám celú čiastku. Viac informácií...
TopVue Air for Astigmatism (3 šošovky) - Torické kontaktné šošovky
Hodnotené 112 x

Cena: 23,88 €
Ušetríte: 2,5 €
Cena dopravy: Zadarmo

Kontaktné šošovky TopVue Air for Astigmatism

TopVue Air for Astigmatism patria k torickým kontaktným šošovkám korigujúcim astigmatizmus, ktoré sú vyrobené z inovatívneho silikón-hydrogélového materiálu tretej generácie. Vyznačujú sa extrémnou priedušnosťou a vysokým obsahom vody. Design šošoviek TopVue Air for Astigmatism využíva pokrokovú stabilizačnú technológiu, ktorá zaisťuje šošovke stabilnú polohu na oku za každej situácie po celú dobu nasadenia. 

Účinná pomoc pri astigmatizme

Astigmatizmus patrí medzi refrakčné očné chyby a je zapríčinený nepravidelným tvarom rohovky, ktorá je u postihnutého človeka klenutá podľa osi orientovanej určitým stupňom. Pre dosiahnutie správnej korekcie oka postihnutého astigmatizmom je teda, okrem určenia cylindra a stupňa osi, nutná ešte stabilná poloha šošovky na oku. Tým, že TopVue Air for Astigmatism zachovávajú stabilnú polohu na oku, je zaistené, že sú cylinder a os šošovky umiestnené presne na tom mieste rohovky, ktoré je potrebné korigovať pre dosiahnutie kvalitného videnia.

Pohodlné už od prvého nasadenia

Kontaktné šošovky TopVue Air for Astigmatism sú dodávané v blistri, ktorého súčasťou je roztok obohatený zvlhčujúcou látkou – hyaluronátom sodným, ktorý je naviac kompatibilný s fyziologickým prostredím oka. TopVue Air for Astigmatism sú vďaka tejto látke oku príjemné a pohodlné už od okamihu prvého nasadenia.

Ako TopVue Air for Astigmatism fungujú?

TopVue Air for Astigmatism využívajú stabilizačnú technológiu SHT PrismBallast vďaka ktorej je dosiahnutá dokonalá stabilita šošovky na oku. Ide o technológiu inšpirujúcu sa klasickým prizmatickým balastom dosahujúcim stabilitu šošovky pôsobením gravitačnej sily pomocou zhrubnutia dolnej časti šošovky. Pri použití klasického prizmatického balastu môže dochádzať k subjektívnemu vnímaniu zosilnenia šošovky užívateľom, v krajných prípadoch môže zasahovať dokonca do optickej zóny (napr. pri horších svetelných podmienkach a veľkom rozšírení pupily). Technológia SHT PrismBallast však toto eliminuje, pretože hmota samotného balastu je rozložená jedinečným spôsobom. Vďaka špeciálnemu tvaru a rozloženiu hmoty balastu TopVue Air for Astigmatism je zachovaný plynulý pohyb očného viečka po celom povrchu šošovky a stabilita šošovky je naviac pozitívne ovplyvnená žmurkaním. K tomu dochádza tak, že horné viečko stabilizuje šošovku pomocou pôsobenia na dve rovnomerne rozložené stabilizačné zóny šošovky.

Vysoko priedušné a zároveň hydratované

Inovatívne technologické spracovanie silikón-hydrogélového materiálu zaisťuje TopVue Air for Astigmatism potrebnú priepustnosť kyslíka. Transport vzdušného kyslíka k rohovke prebieha prostredníctvom mikroskopických kanálikov. Schopnosť prenosu kyslíka (transmisibilita) činia u TopVue Air for Astigmatism 100 Dk/t.

hydratácia šošoviek topvue Dôležitý faktor pre zdravé užívanie kontaktných šošoviek predstavuje tiež obsah vody. TopVue Air for Astigmatism sú tvorené vodou zo 45% svojho objemu. Vďaka svojmu podielu vody si zachovávajú vysoký stupeň hydratácie v priebehu celého dňa. Množstvo vody obsiahnutej v TopVue Air for Astigmatism tiež znižuje hromadenie depozít na povrchu šošoviek.

Vlastnosti

Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 3 šošovky
Priepustnosť O2: 100 Dk/t
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Ako často meniť: 30 dní
Množstvo vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spanie so šošovkami: Nie
UV filter: Nie
Hyaluronát sodný: Áno

Komentáre

Pridať komentár

 • dobrý pomer cena/kvalita

 • Valeria

  Vyborne pre zaciatocnikov, krasne sadnu na oko, prijemne sa nosia.

 • Mária

  pre mna jednoducho najlepsie, najkomfortnejsie

 • Tom

  Vďaka týmto šošovkám konečne vidím dobre :)

 • Bara Kramárová

  S týmito šošovkami mám len dobré skúsenosti a môžem ich odporučiť

 • super cena!

 • Arnost

  Vďaka TopVue konečne vidím perfektne na blízko i do diaľky.

 • KLÁRA

  S TopVue Air for Astigmatism som dlhodobo spokojná.

 • Zita Jírová

  Vysoká priepustnosť kyslíka, vôbec nedráždi oči. Pohodlná výmena šošoviek raz za mesiac.

 • Ernest

  Kupujem uz iba tieto. Dobre sedia na oku, nerezu.

 • Ella

  Tieto šošovky sú moje obľúbené :)

 • Tomáš

  Sú to moje prvé astigmatické šošovky, vyhovujú mi, vidím dobre a v oku ich ani necítim.

 • Anonym

  Dlho som používala šošovky značky TopVue a bola som s nimi veľmi spokojná. Potom som však potrebovala torické šošovky. Potešilo ma, keď sa objavili aj torické šošovky tejto značky. Na moje sklamanie mi však tieto šošovky nesedeli. Neostali v správnej polohe. Bola mierne vychýlená.

 • info@sosovky-online.sk

  Dobrý deň, ak Vám šošovky TopVue Air for Astigmatism nevyhovujú, môžete využiť garanciu vrátenia peňazí.

TopVue Air for Astigmatism (3 šošovky)

TopVue Air for Astigmatism (3 šošovky)

TopVue Air for Astigmatism (3 šošovky)

16.79 €

Skladom > 1000 ks