Zopakovať objednávku

TopVue Air Multifocal (3 šošovky) Poštovné ZADARMO


Výhodnejšie balenie: TopVue Air Multifocal (6 šošoviek) - 35,99 € (ušetríte 1,99 €)

attributesPrimary

Utorok 24.4.

cleaner
blank
Cena za položku
18.99 €
Ak nebudete so šošovkami spokojní, zašlite nám 2 ks nepoškodených šošoviek do 60-tich dní od doručenia späť. Vrátime Vám celú čiastku. Viac informácií...
TopVue Air Multifocal (3 šošovky) - Multifokálne kontaktné šošovky
Hodnotené 51 x

Cena: 26,08 €
Ušetríte: 2,5 €
Cena dopravy: Zadarmo

Cena: 31,19 €
Ušetríte: 2 €
Cena dopravy: Zadarmo

Kontaktné šošovky TopVue Air Multifocal

TopVue Air Multifocal sú multifokálne kontaktné šošovky vyrobené z inovatívneho silikón-hydrogélového materiálu tretej generácie. TopVue Air Multifocal sa vyznačujú extrémnou priedušnosťou pri zachovaní vysokého obsahu vody. Konštrukcia a design šošoviek TopVue Air Multifocal využívajúca niekoľko optických zón zaručuje kvalitnú korekciu zraku na všetky vzdialenosti a zároveň vysoký komfort nosenia. 

Pohodlné a účinné riešenie presbyopie

Presbyopia, alebo tiež starecká vetchozrakosť, patrí medzi chyby podmienené vekom. Vplyvom prirodzeného starnutia a opotrebenia organizmu dochádza u väčšiny ľudí okolo štyridsiateho roku života ku zhoršeniu zraku – vplyvom straty pružnosti očnej šošovky nie je oko schopné dostatočne zaostrovať na blízko aj do diaľky. Multifokálne šošovky TopVue Air Multifocal predstavujú pohodlné riešenie týchto ťažkostí. 

Jasný pohľad na všetky vzdialenosti

Kontaktné šošovky TopVue Air Multifocal sú konštruované pomocou niekoľkých optických zón. Pri tomto princípe striedania jednotlivých optických zón v sústredených kruhoch sú využívané prirodzené fyziologické vlastnosti oka, kedy sa pri zaostrení na blízke predmety zornica sťahuje a pri pohľade do diaľky naopak rozširuje. Optická zóna korigujúca videnia na blízko je tak sústredená v centre šošovky, pričom ju smerom k okrajom striedajú zóny pre pohľad na väčšiu vzdialenosť.

Akú adíciu zvoliť?

Kontaktné šošovky TopVue Air Multifocal disponujú štyrmi adičnými hodnotami. V prípade, že sa nameraná adícia pohybuje medzi dvoma z týchto štyroch adičných hodnôt, volíme tú hodnotu, ktorá je nižšia. Pokiaľ je potrebné zohľadniť dominantnosť očí, volíme pre dominantné oko hodnotu vyššiu, pre nedominantné nižšiu hodnotu.

Pohodlné už od prvého nasadenia

Kontaktné šošovky TopVue Air Multifocal sú dodávané v blistri, ktorého súčasťou je roztok obohatený zvlhčujúcou látkou – hyaluronátom sodným, ktorý je naviac kompatibilný s fyziologickým prostredím oka. TopVue Air Multifocal sú vďaka tejto látke oku príjemné a pohodlné už od okamihu prvého nasadenia.

Vysoko priedušné a zároveň hydratované

Pokrokové technologické spracovanie silikón-hydrogélového materiálu zaisťuje TopVue Air Multifocal potrebnú priepustnosť kyslíka. Transport vzdušného kyslíka k rohovke prebieha prostredníctvom mikroskopických kanálikov. Schopnosť prenosu kyslíka (transmisibilita) činia u TopVue Air Multifocal 100 Dk/t.

hydratácia šošoviek topvueDôležitý faktor pre zdravé užívanie kontaktných šošoviek predstavuje tiež obsah vody. TopVue Air Multifocal sú tvorené vodou zo 45% svojho objemu. Vďaka svojmu podielu vody si zachovávajú vysoký stupeň hydratácie v priebehu celého dňa. Množstvo vody obsiahnutej v TopVue Air Multifocal tiež znižuje hromadenie depozít na povrchu šošoviek.

Vlastnosti

Dioptria: od +6.00 do -12.00
Exspirácia: 32 mesiacov a viac
Ako často meniť: 30 dní
Lubrikácia hyaluronátom sodným: áno
Vyrobené z: Innofilcon A
Spanie so šošovkami: nie
Množstvo vody: 45 %
Priepustnosť kyslíka: 100 Dk/t
Priemer: 14.2
UV ochrana: nie
Obsah balenia: 3 šošovky
Zakrivenie: 8.6

Komentáre

Pridať komentár

 • Štefan

  -vyskúšal som ešte Dailies AquaComfort Plus Multifocal, Dailies TOTAL1 Multifocal, 1 Day Acuvue Moist Multifocal, Acuvue Oasys for Presbyopia,Biofinity Multifocal, s tými istými hodnotami korekcie. Ostatné tri boli subjektívne najvyhovujúcejšie. Neskúšal som ešte Biotrue ONEday for Presbyopia. Z nemultifokálnych som vyskúšal skoro všetky. Som dlhoročným užívateľom KŠ, viem posúdiť rozdiely. I keď hodnotenia sú vždy subjektívne.

 • info@sosovky-online.sk

  Dobrý deň, ďakujeme za informácie. Je to tak, ako píšete. Každému nositeľovi vyhovuje niečo trochu iné. TopVue Air Multifocal patria k pomerne obľúbeným a často objednávaným šošovkám, takže si iste našli svojich nositelov. V každom prípade Vám ešte raz ďakujeme za komentár a ak by sme pre Vás mohli čokoľvek urobiť, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

 • Štefan

  Mne sa žiaľ vôbec neosvedčili. Cena je dobrá, ale ostrosť videnia do diaľky zlá. Mám -5 do diaľky, ale pri šoférovaní som nevidel dobre čítať značky a tabule, ani sledovať premávku. Pri očnej kontrole som čítal ako s najviac - 3, lekárka konštatovala pokles víza o 20 %. Po vysvetlení a vybratí šošoviek s korekciou - 5 ostrosť videnia plná. Do blízka +2,5, ostrosť dobrá. Aj cítiť ju v oku viac ako napr. Acuvue, Biofinity.... Treba ju cez deň vlhčiť. Škoda, lebo je naozaj cenove prístupná a tešil som sa na túto značku...ale klamať nemienim, aj keď som zatiaľ jediný s nie veľmi pozitívnou skúsenosťou.

 • info@sosovky-online.sk

  Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Je nám ľúto, že Vám šošovky nevyhovujú. Pri dodržaní podmienok môžete využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Ak by ste bol tak dobrý, napísal by ste nám, aké kontaktné šošovky s akými hodnotami korekcie ste nosil skôr a či Vám vyhovovali? Vopred ďakujeme a prajeme pekný deň.

 • Šefčík

  Šošovky sú jemnučké a je s nimi dobrá manipulácia.

 • Pavlína

  Výborne sedia, nie je ich v oku cítiť - odporúčam.

 • Lukáš

  Výborná znášanlivosť, kvalitné videnie na blízko i do diaľky, najlepšia cena na trhu!

TopVue Air Multifocal (3 šošovky)

TopVue Air Multifocal (3 šošovky)

TopVue Air Multifocal (3 šošovky)

18.99 €

Skladom > 1000 ks