TopVue Air Multifocal (6 šošoviek)

Poštovné ZADARMO
Garancia vrátenia peňazí
attributesPrimary

1 ks Piatok 31.5.

cleaner
blank
Cena za položku
35.99 €
Ak nebudete so šošovkami spokojní, zašlite nám 4 ks nepoškodených šošoviek do 60-tich dní od doručenia späť. Vrátime Vám celú čiastku. Viac informácií...
TopVue Air Multifocal (6 šošoviek) - Multifokálne kontaktné šošovky
Hodnotené 36 x

Cena: 43,08 €
Ušetríte: 2,5 €
Cena dopravy: Zadarmo

Cena: 48,19 €
Ušetríte: 2 €
Cena dopravy: Zadarmo

Kontaktné šošovky TopVue Air Multifocal

TopVue Air Multifocal sú multifokálne kontaktné šošovky vyrobené z inovatívneho silikón-hydrogélového materiálu tretej generácie. TopVue Air Multifocal sa vyznačujú extrémnou priedušnosťou pri zachovaní vysokého obsahu vody. Konštrukcia a design šošoviek TopVue Air Multifocal využívajúca niekoľko optických zón zaručuje kvalitnú korekciu zraku na všetky vzdialenosti a zároveň vysoký komfort nosenia. 

Pohodlné a účinné riešenie presbyopie

Presbyopia, alebo tiež starecká vetchozrakosť, patrí medzi chyby podmienené vekom. Vplyvom prirodzeného starnutia a opotrebenia organizmu dochádza u väčšiny ľudí okolo štyridsiateho roku života ku zhoršeniu zraku – vplyvom straty pružnosti očnej šošovky nie je oko schopné dostatočne zaostrovať na blízko aj do diaľky. Multifokálne šošovky TopVue Air Multifocal predstavujú pohodlné riešenie týchto ťažkostí. 

Jasný pohľad na všetky vzdialenosti

Kontaktné šošovky TopVue Air Multifocal sú konštruované pomocou niekoľkých optických zón. Pri tomto princípe striedania jednotlivých optických zón v sústredených kruhoch sú využívané prirodzené fyziologické vlastnosti oka, kedy sa pri zaostrení na blízke predmety zornica sťahuje a pri pohľade do diaľky naopak rozširuje. Optická zóna korigujúca videnia na blízko je tak sústredená v centre šošovky, pričom ju smerom k okrajom striedajú zóny pre pohľad na väčšiu vzdialenosť.

Akú adíciu zvoliť?

Kontaktné šošovky TopVue Air Multifocal disponujú štyrmi adičnými hodnotami. V prípade, že sa nameraná adícia pohybuje medzi dvoma z týchto štyroch adičných hodnôt, volíme tú hodnotu, ktorá je nižšia. Pokiaľ je potrebné zohľadniť dominantnosť očí, volíme pre dominantné oko hodnotu vyššiu, pre nedominantné nižšiu hodnotu.

Pohodlné už od prvého nasadenia

Kontaktné šošovky TopVue Air Multifocal sú dodávané v blistri, ktorého súčasťou je roztok obohatený zvlhčujúcou látkou – hyaluronátom sodným, ktorý je naviac kompatibilný s fyziologickým prostredím oka. TopVue Air Multifocal sú vďaka tejto látke oku príjemné a pohodlné už od okamihu prvého nasadenia.

Vysoko priedušné a zároveň hydratované

Pokrokové technologické spracovanie silikón-hydrogélového materiálu zaisťuje TopVue Air Multifocal potrebnú priepustnosť kyslíka. Transport vzdušného kyslíka k rohovke prebieha prostredníctvom mikroskopických kanálikov. Schopnosť prenosu kyslíka (transmisibilita) činia u TopVue Air Multifocal 100 Dk/t.

hydratácia šošoviek topvueDôležitý faktor pre zdravé užívanie kontaktných šošoviek predstavuje tiež obsah vody. TopVue Air Multifocal sú tvorené vodou zo 45% svojho objemu. Vďaka svojmu podielu vody si zachovávajú vysoký stupeň hydratácie v priebehu celého dňa. Množstvo vody obsiahnutej v TopVue Air Multifocal tiež znižuje hromadenie depozít na povrchu šošoviek.

Vlastnosti

Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 6 šošoviek
Add power: +1.00, +1.50, +2.00, +2.50
Priepustnosť O2: 100 Dk/t
Ako často meniť: 30 dní
Exspirácia: 32 mesiacov a viac
Množstvo vody: 45%
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spanie so šošovkami: Nie
UV filter: Nie
Hyaluronát sodný: Áno

Komentáre

Pridať komentár

 • Frederika

  Tieto šošovky su uplne uzasne. Lepsie som v oku zatial nemala.

 • Veľké plus, že sú vyrábané akurát pre danú zrakovú vadu a perfektne sedia

 • Korbel Ján

  zaručený komfort pre oči

 • Pavla

  maximálnu spokojnosť s týmito šošovkami

 • Brurian

  Mám veľmi citlivé oči, preto pre mňa bolo náročné nájsť kontaktné šošovky, ktoré mi budú vyhovovať a nebudem ich v očiach po celý deň cítiť. TopVue mi perfektne sadli v očiach sú príjemné a po celý deň o nich neviem.

 • Vojta

  Jediné šošovky, pri ktorých absolútne neviem, že ich mám v očiach ... vždy mi je ľúto ich vyhodiť :)

 • Jana

  Odporucam! Pomer kvalita/cena je vynikujuca.

 • Lukáš Klimko

  Vyhovujú mi po všetkých stránkach, či už na šport alebo na denné nosenie.

 • Amália F.

  Najlepsie sosovky, co som doteraz vyskusala..

TopVue Air Multifocal (6 šošoviek)

TopVue Air Multifocal (6 šošoviek)

TopVue Air Multifocal (6 šošoviek)

35.99 €

Skladom > 1000 ks