TopVue Daily (180 šošoviek)

Akcia
Poštovné ZADARMO
Garancia vrátenia peňazí
Garancia 365
attributesPrimary

Utorok 28.5.

cleaner
blank
Cena za položku
57.99 €
57.99 € 67.99 €
Ak nebudete so šošovkami spokojní, zašlite nám 172 ks nepoškodených šošoviek do 60-tich dní od doručenia späť. Vrátime Vám celú čiastku. Viac informácií...
TopVue Daily (180 šošoviek) - Economy duo pack - lenses
Hodnotené 215 x

Komfortné šošovky za veľmi príjemnú cenu

Kontaktné šošovky TopVue Daily svojimi parametrami vyhovujú 99% nositeľov. Ide o veľmi pohodlné a dobre znášané hydrogélové šošovky s prídavkom výnimočne efektívnej lubrikačnej látky hyaluronátu sodného a zvlhčovacej látky PEG (polyetylénglykol), ktoré zaisťujú zvlhčenie a maximálne pohodlie po celý deň. Použitým materiálom je hydrogél Etafilcon A. Obsah vody je 58 % a priepustnosť kyslíka je deklarovaná na úrovni 26 Dk/t.

TopVue Daily sa vyrábajú tiež v balení po 30 šošoviek.

Perfektný dizajn okrajov

tenké okraje šošoviek topvue
Šošovky TopVue sa pýšia veľmi tenkými okrajmi. Očné viečko prichádza do styku s okrajom šošovky pri každom žmurknutí. Ak okraj šošovky vytvára „schod“, šošovku môžeme v oku cítiť. Hoci ide o veľmi málo diskutovaný faktor, je to práve spôsob zakončenia šošovky, ktorý je pre pohodlie nositeľa rozhodujúci.

Kvalitná a stabilná korekcia

Kontaktné šošovky TopVue sa pýšia veľmi stabilnou optickou korekciou, ktorá je dosiahnutá rovnakou dioptrickou mohutnosťou v celej optickej zóne. Šošovky vďaka tomu poskytujú kvalitné videnie za všetkých svetelných podmienok, čo oceníte obzvlášť pri riadení vozidla za šera.

UV filter

TopVue sú, ako jedny z mála šošoviek, vybavené UV filtrom zachytávajúcim škodlivé UVA a UVB žiarenia. Samozrejme, šošovka zakrýva iba časť oka, a tak je vhodné doplniť ochranu pred UVA a UVB žiarením slnečnými okuliarmi.

Technológia AQUAMAX

topvue - technológia aquamax Technológia AQUAMAX využíva nový postup aplikácie UV filtra pri výrobe kontaktných šošoviek, ktorý nemá negatívny vplyv na ich vlastnosti. Kontaktné šošovky TopVue tak získali lepšie mechanické vlastnosti, ktoré sa odrážajú v jednoduchšej aplikácii do očí, ako aj vo vysokom komforte nosenia.

Spôsob používania

Každý pár šošoviek TopVue Daily je určený na jedno použitie po dobu jedného dňa. Vďaka tomu šošovky netreba čistiť, takže nemusíte utrácať za roztoky a prípadná strata nie je tak finančne bolestivá. Šošovky nie sú určené na prespávanie. 

Vlastnosti

Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.50
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 180 šošoviek
Ako často meniť: 1 deň
Priepustnosť O2: 26 Dk/t
Exspirácia: 48 mesiacov a viac
Množstvo vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +4.00
Spanie so šošovkami: Nie
UV filter: Áno
Hyaluronát sodný: Áno

TopVue Elite+ (180 šošoviek)

TopVue Elite+ (180 šošoviek)

Najnovšia generácia hydrogélových jednodenných šošoviek, zaručujúca vysoký stupeň pohodlia. Obsahujú UV filter, ktorý chráni Vaše oči.

Cena: 73.39 €

Komentáre

Pridať komentár

 • Radim V.

  cením cenovo výhodné balenie, šošovky sú kvalitné a za výhodnejšiu cenu .. SUPER

 • Ludmila

  Nebolia a neštípu ma oči, šošovky dobre sedia, nezahmlievajú sa mi oči, žiadna starostlivosť, ráno nasadíte, večer vyhodíte.

 • Miškovský

  Denné šošovky mi prídu lepší a hygienickejšie než ostatné šošovky. S TopVue daily som veľmi spokojný a neplánujte ich meniť za iné. Určite odporúčam ich vyskúšať.

 • super cena za super šošovky

 • Tamara

  Dlhodobo používam tieto TopVue a som s nimi veľmi spokojná, odporúčam je všetkým aj mojim známym.

 • Aleš Klein

  Prijemné po celý deň.

 • Klus

  Topvue Daily používa pravidelne moja dcera a je spokojná..

 • Fričová

  Denne šošovky,pohodlne,skvele mi padnu,super cena za väčšie balenie. Mala som problem s dvojtýždenými aj mesačnými šošovkami, skusila som tieto denne a nevymenila by som ich.

 • Patrik Lipták

  Najlepsie jednodenne sosovky!

TopVue Daily (180 šošoviek)

TopVue Daily (180 šošoviek)

TopVue Daily (180 šošoviek)

57.99 €

Skladom > 1000 ks