TopVue Daily (2x30 šošoviek)

Poštovné ZADARMO
Garancia vrátenia peňazí
Garancia 365
cleaner
TopVue Daily (30 šošoviek)
cleaner

Utorok 28.5.

cleaner
TopVue Daily (30 šošoviek)
cleaner

Utorok 28.5.

blank
Cena za položku
25.99 €
Ušetríte -0.41 €
25.99 €
Ak nebudete so šošovkami spokojní, zašlite nám 2 x 26 ks nepoškodených šošoviek do 60-tich dní od doručenia späť. Vrátime Vám celú čiastku. Viac informácií...
TopVue Daily (2x30 šošoviek) - Economy duo pack - lenses
Hodnotené 197 x

Komfortné šošovky za veľmi príjemnú cenu

Kontaktné šošovky TopVue Daily svojimi parametrami vyhovujú 99% nositeľov. Ide o veľmi pohodlné dobre znášané hydrogélové šošovky s prídavkom výnimočne efektívnej lubrikačnej látky hyaluronátu sodného a zvlhčovacej látky PEG (polyetylénglykol), ktoré zaisťujú výnimočné zvlhčenie a maximálne pohodlie po celý deň.

TopVue Daily sa vyrábajú tiež v balení po 30 kusoch.

Perfektný design okrajov

tenké okraje šošoviek topvue
Šošovky TopVue sa pýšia veľmi tenkými okrajmi. Očné viečko prichádza do styku s okrajom šošovky pri každom žmurknutí. Ak okraj šošovky vytvára „schod“, môžeme šošovku v oku cítiť. Hoci sa bohužiaľ jedná o veľmi málo diskutovaný faktor, je to práve spôsob zakončenia šošovky, ktorý je pre pohodlie kontaktných šošoviek rozhodujúci.

Kvalitná stabilná korekcia

TopVue sa pýši veľmi stabilnou optickou korekciou, ktorá je dosiahnutá precízne rovnakou dioptrickou mohutnosťou v celej optickej zóne. Šošovky vďaka tomu poskytujú kvalitné videnie za všetkých svetelných podmienok, čo oceníte obzvlášť pri riadení vozidla za šera.

UV filter

TopVue sú, ako jedny z mála šošoviek, vybavené UV filtrom zachytávajúcim škodlivé UVA a UVB žiarenia. Je samozrejme lepšie, ak šošovky UV filter obsahujú, ale nemožno sa spoľahnúť len na neho, pretože šošovka zakrýva iba časť oka. Väčšia plocha bielka zostáva vystavená UV žiareniu, je teda potrebné ochranu zaistiť slnečnými okuliarmi.

Technológia AQUAMAX

topvue - technológia aquamax Technológia AQUAMAX používa nový postup pri aplikácii UV filtra pri výrobe kontaktných šošoviek, ktorý nemá negatívny vplyv na jej vlastnosti. Kontaktné šošovky TopVue tým získali lepšie mechanické vlastnosti ako pre aplikáciu do očí (lepšia manipulácia), tak aj pre ich komfort.

Spôsob užívania

Každý pár šošoviek TopVue Daily je určený pre jedno použitie po dobu jedného dňa. Nie sú určené na prespávanie. Nie je potrebné čistenie kontaktných šošoviek, teda neutrácate za roztoky a prípadná strata či poškodenie nie je tak finančne bolestivá.
Použitým materiálom je hydrogél Etafilcon A. Obsah vody je 58% a priepustnosť pre kyslík je deklarovaná na úrovni 26 Dk/t.

Komentáre

Pridať komentár

 • Richard

  nedráždi oči sú naozaj pohodlné po celý deň

 • Vyskúšal som hodne šošoviek, od mesačný až po niekoľko značiek denných šošoviek. TopVue Daily mojim očiam vyhovujú zo všetkých najviac a sú oproti konkurencii cenovo výhodnejšie.

 • DAVID

  Pohodlné. Jemné. Komfortné.

 • Ernst Jakub

  jednoducho - komfort pre moje oči

 • Kuba

  Tieto šošovky určitě odporučam.

 • Barbara

  Ja som spokojná s produktom, pre mňa sú pohodlné tieto šošovky, aj cenovo, aj v nosení.

 • Dan Friml

  Moje najoblubenejsie, jemne a dostatocne pevne šošovky.

 • Vargová J.

  Maximalna spokojnost za super cenu.

TopVue Daily (2x30 šošoviek)

TopVue Daily (2x30 šošoviek)

TopVue Daily (2x30 šošoviek)

25.99 €

Skladom > 1000 ks