TopVue Daily (90 šošoviek)

Akcia
Poštovné ZADARMO
Garancia vrátenia peňazí
Garancia 365

Výhodnejšie balenie: TopVue Daily (180 šošoviek) - 57,99 € (ušetríte 0,59 €)

attributesPrimary

Utorok 28.5.

cleaner
blank
Cena za položku
29.29 €
29.29 € 35.59 €
Ak nebudete so šošovkami spokojní, zašlite nám 86 ks nepoškodených šošoviek do 60-tich dní od doručenia späť. Vrátime Vám celú čiastku. Viac informácií...
TopVue Daily (90 šošoviek) - Jednodenné kontaktné šošovky
Hodnotené 271 x

Komfortné šošovky za veľmi príjemnú cenu

Kontaktné šošovky TopVue Daily svojimi parametrami vyhovujú 99% nositeľov. Ide o veľmi pohodlné a dobre znášané hydrogélové šošovky s prídavkom výnimočne efektívnej lubrikačnej látky hyaluronátu sodného a zvlhčovacej látky PEG (polyetylénglykol), ktoré zaisťujú zvlhčenie a maximálne pohodlie po celý deň. Použitým materiálom je hydrogél Etafilcon A. Obsah vody je 58 % a priepustnosť kyslíka je deklarovaná na úrovni 26 Dk/t.

TopVue Daily sa vyrábajú tiež v balení po 30 šošoviek.

Perfektný dizajn okrajov

tenké okraje šošoviek topvue
Šošovky TopVue sa pýšia veľmi tenkými okrajmi. Očné viečko prichádza do styku s okrajom šošovky pri každom žmurknutí. Ak okraj šošovky vytvára „schod“, šošovku môžeme v oku cítiť. Hoci ide o veľmi málo diskutovaný faktor, je to práve spôsob zakončenia šošovky, ktorý je pre pohodlie nositeľa rozhodujúci.

Kvalitná a stabilná korekcia

Kontaktné šošovky TopVue sa pýšia veľmi stabilnou optickou korekciou, ktorá je dosiahnutá rovnakou dioptrickou mohutnosťou v celej optickej zóne. Šošovky vďaka tomu poskytujú kvalitné videnie za všetkých svetelných podmienok, čo oceníte obzvlášť pri riadení vozidla za šera.

UV filter

TopVue sú, ako jedny z mála šošoviek, vybavené UV filtrom zachytávajúcim škodlivé UVA a UVB žiarenia. Samozrejme, šošovka zakrýva iba časť oka, a tak je vhodné doplniť ochranu pred UVA a UVB žiarením slnečnými okuliarmi.

Technológia AQUAMAX

topvue - technológia aquamax Technológia AQUAMAX využíva nový postup aplikácie UV filtra pri výrobe kontaktných šošoviek, ktorý nemá negatívny vplyv na ich vlastnosti. Kontaktné šošovky TopVue tak získali lepšie mechanické vlastnosti, ktoré sa odrážajú v jednoduchšej aplikácii do očí, ako aj vo vysokom komforte nosenia.

Spôsob používania

Každý pár šošoviek TopVue Daily je určený na jedno použitie po dobu jedného dňa. Vďaka tomu šošovky netreba čistiť, takže nemusíte utrácať za roztoky a prípadná strata nie je tak finančne bolestivá. Šošovky nie sú určené na prespávanie. 

Vlastnosti

Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.50
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 90 šošoviek
Ako často meniť: 1 deň
Priepustnosť O2: 26 Dk/t
Exspirácia: 48 mesiacov a viac
Množstvo vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +4.00
Spanie so šošovkami: Nie
UV filter: Áno
Hyaluronát sodný: Áno

TopVue Elite+ (90 šošoviek)

TopVue Elite+ (90 šošoviek)

Najnovšia generácia hydrogélových jednodenných šošoviek, zaručujúca vysoký stupeň pohodlia. Obsahujú UV filter, ktorý chráni Vaše oči.

Cena: 38.59 €

Komentáre

Pridať komentár

 • Mäkké, jemné a poddajné šošovky, ktore ráno nasadím a večer vyhodím. Spokojnosť..

 • skvelá manipulácia i nosenie

 • Brusová L.

  TopVue daily používam už niekoľko mesiacov a som s nimi veľmi spokojná, určite ich môžem odporučiť aj ostatným.

 • Ernstová

  Šošovky ktoré mi 100% vyhovujú!

 • Julia

  Prakticke jednorazove kontaktne sosovky, ktoré su pohodlné cez celý deň.

 • Vajda

  Jemné a poddajné kontaktné šošovky.

 • Jana

  Tovar zodpovedá mojim očakávaniam!

 • Oravec F.

  Pohodlné šošovky, celý deň som ich nosil a oči ma vôbec nebolia.

 • Braňo

  So šošovkami som spokojný, v očiach neprekážajú, nevysušujú sa, tým pádom nie sú v očiach nepríjemné. Cenovo sú tiež veľmi výhodné.

 • Kvalitné šošovky, ktoré sú pohodlné a neprekážajú v očiach. Na konci dňa sú rovnako vlhké a príjemné ako po nasadení. Bonusom navyše je nízka cena.

 • Skutočne tenučké šošovky, ktoré v očiach ani necítite. Spočiatku boli problémy s manipuláciou, ale po niekoľkých dňoch si zvyknete, chce to len trpezlivosť a výsledok za to stojí - pohodlné šošovky za bezkonkurenčnú cenu.

TopVue Daily (90 šošoviek)

TopVue Daily (90 šošoviek)

TopVue Daily (90 šošoviek)

29.29 €

Skladom > 1000 ks