TopVue Elite+ (180 šošoviek)

Akcia
Poštovné ZADARMO
Garancia vrátenia peňazí
Garancia 365
attributesPrimary

Pondelok 27.5.

cleaner
blank
Cena za položku
73.39 €
73.39 € 77.99 €
Ak nebudete so šošovkami spokojní, zašlite nám 172 ks nepoškodených šošoviek do 60-tich dní od doručenia späť. Vrátime Vám celú čiastku. Viac informácií...
TopVue Elite+ (180 šošoviek) - Jednodenné kontaktné šošovky
Hodnotené 78 x

Kontaktné šošovky TopVue Elite+

Jednodenné kontaktné šošovky TopVue Elite+ sú skvelou voľbou pre športovcov a pre všetkých ľudí s aktívnym životným štýlom. Každodenná výmena šošoviek vám ušetrí čas a starosti, ktoré so sebou nesie starostlivosť o viacdenné kontaktné šošovky.
Kontaktné šošovky TopVue Elite+ si môžete vybrať v plusových a mínusových dioptriách, takže sú vhodné pre korigovanie videnia do blízka (ďalekozrakosti – hypermetropie) a do diaľky (krátkozrakosti – myopia).

TopVue Elite+ u nás nájdete aj v týchto baleniach:

Materiál šošoviek TopVue Elite+

TopVue Elite+ sú vyrobené z materiálu hydrogélového typu – Bioxifilcon A a vynikajú obsahom vody. Bioxifilcon A, ktorý má u šošoviek TopVue Elite+ obsah vody 58%, je naviac ošetrený technológiou UltraSoo. V praxi to znamená, že do materiálu šošoviek je počas výrobného procesu pridaný hyaluronát sodný. Táto látka je extrémne efektívnym lubrikantom a zabezpečí, že šošovky TopVue Elite+ počas celodenného nosenia nevysychajú. Celodenné pohodlie je teda zaručené!

Ochrana očí UV filtrom

Jednodenné šošovky TopVue Elite+ majú UV filter, takže prispievajú k ochrane očí pred UVA a UVB lúčmi. Bohužiaľ, kontaktné šošovky nepokrývajú celé oko, a pre komplexnú ochranu oka pred týmito škodlivými lúčmi je nutné použiť slnečné okuliare.

Asférický dizajn šošoviek TopVue Elite+

Kontaktné šošovky TopVue Elite+ využívajú moderné technológie a medzi ich ďalšie prednosti patrí asférický dizajn zadnej plochy kontaktnej šošovky. Kontaktná šošovka nie je zakrivená guľovito, ako tomu u šošoviek bežne býva, ale postupne sa splošťuje. Vďaka tejto konštrukcii šošovky bude vaše videnie kvalitnejšie aj za šera, pri riadení a pri práci na PC. Asférický dizajn tiež prispieva k lepšiemu usadeniu kontaktnej šošovky na oku.

Zaujali Vás TopVue Elite+? Potom neváhajte a vyskúšajte ich v pokoji a pohodlí domova. Nemusíte sa báť zbytočnej investície, pretože u šošoviek je zavedená služba Garancia vrátenia peňazí.

Vlastnosti

Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 180 šošoviek
Ako často meniť: 1 deň
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 27 Dk/t
Množstvo vody: 58%
Materiál: Bioxifilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spanie so šošovkami: Nie
UV filter: Áno

Očný sprej LAIM Moisture 15 ml

Pohodlnejšia obdoba klasických očných kvapiek. Podporuje lubrikáciu očí a očných viečok, čím zvyšuje komfortnosť užívania kontaktných šošoviek.

Cena: 15.30 €

Komentáre

Pridať komentár

 • Antonie

  Pretože sú denné, nepotrebujete roztok. Ráno je jednoducho nasadíte a večer vyhodíte. Pre mňa veľmi pohodlný spôsob nosenia šošovie, ktorý si myslím je aj hygienickejšie.

 • Karin Veselá

  Najjemnejšie šošovky ktoré som kedy vyskúšala.

 • Ondrej S.

  Prvé šošovky ktoré v oku necítim aj po celom dni.

 • Eliska

  komfortné nosenie

 • Matej Horváth

  Pohodlne, hygienické šošovky vhodne aj na cestovanie. Som spokojný.

 • Alena

  Veľmi príjemné nosenie, % vlhkosti podporuje komfort, odpadá starosť s čistením, nákupom roztoku, odporúčam.

 • Henrieta

  S výrobkom som spokojná , kupujem ho pravidelne :)

TopVue Elite+ (180 šošoviek)

TopVue Elite+ (180 šošoviek)

TopVue Elite+ (180 šošoviek)

73.39 €

Skladom > 1000 ks