TopVue Monthly (6 šošoviek)

Garancia vrátenia peňazí
Garancia 365
attributesPrimary

Utorok 28.5.

cleaner
blank
Cena za položku
15.59 €

Cena dopravy:

Slovenská pošta
GLS Slovakia
Osobný odber 
2.50 €
2.90 €
0.70 €
Ak nebudete so šošovkami spokojní, zašlite nám 4 ks nepoškodených šošoviek do 60-tich dní od doručenia späť. Vrátime Vám celú čiastku. Viac informácií...
TopVue Monthly (6 šošoviek) - Mesačné kontaktné šošovky
Hodnotené 119 x

Cena: 31,1 €
Ušetríte: 0,08 €

Komfortné šošovky za veľmi príjemnú cenu

Začiatkom roka 2011 sme predstavili trhu nové mesačné kontaktné šošovky TopVue. Ide o veľmi pohodlné dobre znášané hydrogélové šošovky s prídavkom výnimočne efektívnej lubrikačnej látky – hyaluronátu sodného a zvlhčovacej látky PEG (polyetylénglykol), ktoré zaisťujú výnimočné zvlhčenie a maximálne pohodlie po celý deň. Hyaluronát sodný, respektíve kyselina hyalurónová, je látka, ktorá je pre ľudské telo prirodzená. Okrem kĺbov a iných miest je obsiahnutá aj v očnom sklovci.

Perfektný design okrajov

tenké okraje šošoviek topvue
Šošovka TopVue sa pýšia veľmi tenkými okrajmi. Očné viečko prichádza do styku s okrajom šošovky pri každom žmurknutí. Ak okraj šošovky vytvára „schod“, môžeme šošovku v oku cítiť. Hoci ide bohužiaľ jedná o veľmi málo diskutovaný faktor, je to práve spôsob zakončenia šošovky, ktorý je pre pohodlie kontaktných šošoviek rozhodujúci.

Kvalitná stabilná korekcia

TopVue sa pýšia veľmi stabilnou optickou korekciou, ktorá je dosiahnutá precízne rovnakou dioptrickou mohutnosťou v celej optickej zóne. Šošovky vďaka tomu poskytujú kvalitné videnie za všetkých svetelných podmienok, čo oceníte obzvlášť pri riadení vozidla za šera.

UV filter

TopVue sú ako jedny z mála šošoviek vybavené UV filtrom zachytávajúcim škodlivé UVA a UVB žiarenia. Je samozrejme lepšie, ak šošovky UV filter obsahujú, avšak nemožno sa spoľahnúť len na filter v šošovke, pretože šošovka zakrýva iba časť oka. Väčšia plocha bielka zostáva UV žiareniu vystavená, je teda vhodné ochranu zabezpečiť slnečnými okuliarmi.

Technológia AQUAMAX

topvue - technológia aquamax Technológia AQUAMAX používa nový postup pri aplikácii UV filtra pri výrobe kontaktných šošoviek, ktorý nemá negatívny vplyv na jej vlastnosti. Kontaktné šošovky TopVue tým získali lepšie mechanické vlastnosti ako pre aplikáciu do očí (lepšia manipulácia), tak pre ich komfort.

Spôsob užívania

TopVue nie sú určené na ponechanie v oku počas spánku. Na konci dňa je potrebné šošovky vybrať, vydezinfikovať a na noc uložiť do roztoku. (Vhodný je roztok Laim Care obsahujúci hyaluronát sodný.) Každý pár je potrebné nahradiť novým po uplynutí 30 dní od prvého použitia.
Použitým materiálom je hydrogél Polymacon. Obsah vody je 38% a priepustnosť pre kyslík je deklarovaná na úrovni 26 Dk/t.

Vlastnosti

Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.00
Veľkosť balenia: 6 šošoviek
Priepustnosť O2: 26 Dk/t
Ako často meniť: 30 dní
Množstvo vody: 38%
Exspirácia: 48 mesiacov a viac
Dioptrie: od -12.00 do +4.00
Spanie so šošovkami: Nie
Materiál: Polymacon
UV filter: Áno
Hyaluronát sodný: Áno

TopVue Plus (6 šošoviek)

Najlepšia alternatíva!

TopVue Plus sú mesačné kontaktné šošovky vyrobené z hydrogélového materiálu Methafilcon A, s vysokým obsahom vody a ochranným UV filtrom.

Cena: 14.37 €
Ušetríte: 1.22 €

Komentáre

Pridať komentár

 • Barbra

  Tieto šošovky používam už dlho a som s nimi stále veľmi spokojná!

 • Daniel

  mám s nimi len dobré skúsenosti

 • Patricie

  TopVue Monthly používam je v kombinácii s roztokom Gelone a nikdy som nebola so šošovkami spokojnejš ako terazí. Konečne necítim šošovky v očiach!

 • Jarmilka

  Kvalitné mesačné šošovky, ktoré sú mäkučké, pohodlné a za super cenu.

 • super kvalita i cena

 • Zemanová Eva

  Sosovky su pohodlne a nedrazdia oci :-)

 • Cibulka Jan

  Kvalitny vyrobok.

 • Peter

  šošovky super priliehajú na oči a nedráždia pri žmurkaní.

 • Alica S.

  Výborný komfort nosenia, nemam problem s vysychanim a so skriabanim v ociach.

 • Oľga

  Tieto šošovky používam už niekoľko rokov a vôbec neviem že ich mám nasadené, sedia mi výborne.

 • Lenka

  Dnes ráno som si šošovky prvýkrát nasadila, zlákala ma výhodná cena. Som napnutá, ako mi budú vyhovovať, ale zatiaľ to vyzerá viac než sľubne. Sedím v práci pred počítačom, oči neslzia ani nepália, zatiaľ som spokojná.

 • Barbora

  príjemné, pohodlné, nešpinia sa počas dňa negatívum je len , že su veľmi tenké a tažšie sa nasadzujú, vyberajú z puzdra

TopVue Monthly (6 šošoviek)

TopVue Monthly (6 šošoviek)

TopVue Monthly (6 šošoviek)

15.59 €

Skladom > 1000 ks